Skocz do zawartości

Nowa funkcja - sonda


elroy

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Niektóre sytuacje wymagały posiadania sondy (ankiety) na forum, tak więc taka funkcjonalność już jest.

 

Co i jak:

 

- sondę dodajemy do postu tylko w ważnych sprawach i tematach (rozwinięcie myśli na końcu wpisu)

- sondę dodać możemy podczas tworzenia nowego tematu zaznaczając odpowiednią opcję (fot1)

 

sonda1.gif

fot.1 - dodajemy nowy post wraz z sondą

 

sonda2.gif

fot.2 - po utworzeniu postu zostaniemy przeniesieni do określenia opcji dla sondy

 

sonda5.gif

fot.3 - gotowe - sonda zamieszczona i wypełniona :beer:

 

W danej sondzie możemy zagłosować, lub oddać pusty głos. Ważne - nie można zagłosować więcej niż raz. Oddanie głosu pustego również spowoduje, że nie będziemy mogli już zagłosować inaczej.

 

Teraz sprawy forumowe ;)

* Jeżeli chcesz zamieścić sondę, ale się wahasz. Zapytaj mnie, lub naszych moderatorów na PW. Zawsze jest ktoś online.

* Jeżeli zamieściłeś post i zapomniałeś wybrać opcji "Sonda"- przepadło. To opcja dla uważnych.

 

I najważniejsze.

Ankiety nie służą do uzyskiwania odpowiedzi na dręczące elementarne pytania.

Proszę nie zamieszczać wpisów typu "Czy do warki nr 12 użyć cukru czy glukozy do refermentacji" lub "Mam 4Blg - przelać do butelek?".

Uprzedzam, że uduszę a później usunę sondę :)

 

Myślę, że to na tyle prosta sprawa, że więcej nie ma co pisać.

W razie czego, jestem rzecz jasna, do dyspozycji.

 

Testować można sondę tutaj http://www.piwo.org/forum/t2211-Test-sondy.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej dodaj wyszukiwanie watkow z okreslonego przedzialu czasu. Dzien, dwa, trzy.... itd. pozniej tygodnie a pozniej miesiace. Ostatnie 24h to troche za malo. Bardzo mi tej funkcjonalnosci brakuje na tym forum.

 

Pozdro

J.

Myślę o tym dość intensywnie, ale to nie takie proste jak się wydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna sprawa: to znaczy że możemy zacząć zabawę "Piwo miesiąca": http://www.piwo.org/forum/t2049-Piwo-miesiaca-.html ! :beer:

Edytowane przez scooby_brew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.