Jump to content
Sign in to follow this  
elroy

Nowa funkcja - sonda

Recommended Posts

Witajcie

Niektóre sytuacje wymagały posiadania sondy (ankiety) na forum, tak więc taka funkcjonalność już jest.

Co i jak:

- sondę dodajemy do postu tylko w ważnych sprawach i tematach (rozwinięcie myśli na końcu wpisu)

- sondę dodać możemy podczas tworzenia nowego tematu zaznaczając odpowiednią opcję (fot1)

sonda1.gif

fot.1 - dodajemy nowy post wraz z sondą

sonda2.gif

fot.2 - po utworzeniu postu zostaniemy przeniesieni do określenia opcji dla sondy

sonda5.gif

fot.3 - gotowe - sonda zamieszczona i wypełniona :beer:

W danej sondzie możemy zagłosować, lub oddać pusty głos. Ważne - nie można zagłosować więcej niż raz. Oddanie głosu pustego również spowoduje, że nie będziemy mogli już zagłosować inaczej.

Teraz sprawy forumowe ;)

* Jeżeli chcesz zamieścić sondę, ale się wahasz. Zapytaj mnie, lub naszych moderatorów na PW. Zawsze jest ktoś online.

* Jeżeli zamieściłeś post i zapomniałeś wybrać opcji "Sonda"- przepadło. To opcja dla uważnych.

I najważniejsze.

Ankiety nie służą do uzyskiwania odpowiedzi na dręczące elementarne pytania.

Proszę nie zamieszczać wpisów typu "Czy do warki nr 12 użyć cukru czy glukozy do refermentacji" lub "Mam 4Blg - przelać do butelek?".

Uprzedzam, że uduszę a później usunę sondę :)

Myślę, że to na tyle prosta sprawa, że więcej nie ma co pisać.

W razie czego, jestem rzecz jasna, do dyspozycji.

Testować można sondę tutaj http://www.piwo.org/forum/t2211-Test-sondy.html

e tam, na pytanie "Mam 4Blg - przelać do butelek?" jest super-wtedy wiadomo że nie tylko jeden piwowar dopracował warkę można podzielić się z np. Grand Chempions :beer:

Lepiej dodaj wyszukiwanie watkow z okreslonego przedzialu czasu. Dzien, dwa, trzy.... itd. pozniej tygodnie a pozniej miesiace. Ostatnie 24h to troche za malo. Bardzo mi tej funkcjonalnosci brakuje na tym forum.

Pozdro

J.

Lepiej dodaj wyszukiwanie watkow z okreslonego przedzialu czasu. Dzien, dwa, trzy.... itd. pozniej tygodnie a pozniej miesiace. Ostatnie 24h to troche za malo. Bardzo mi tej funkcjonalnosci brakuje na tym forum.

Pozdro

J.

Myślę o tym dość intensywnie, ale to nie takie proste jak się wydaje.