Skocz do zawartości

Siema


method99

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Napisałem kilka postów, ale nie przywitałem się - nie ładnie :P Nazywam się Darek, mam 27 lat. Piwo pije od długiego czasu - w dużych ilościach. Dobrymi piwami zainteresowałem się jakieś 3 lata temu kiedy wracałem z koleżanką i postanowiliśmy kupić sobie jakieś droższe piwo, którego jeszcze nie piliśmy - poszliśmy do specjalistycznego sklepu, w którym pewien Pan w okularkach miał całe pułki w tych dziwnych i drogich piwach - nie pamiętam co dokładnie wzięliśmy, ale po pierwszym łyku było: "... co to kurw. jest ?? jakieś zgniłe, gorzkie mango....." nie dopiliśmy. Ale jednak po czasie coś ciągnęło, aby wrócić do tego zgniłego,gorzkiego mango. Okazało się, że trzeba było czasu, aby docenić te goryczkę i mocny aromat chmielu - to tak jak z dobrą muzyką, nie wpada od razu w ucho, ale coś jednak ciągnie do niej i po czasie docenia się ze zdwojoną siłą. Tak mnie wciągnęło i zostałem :-) (kumpele z resztą też) teraz postanowiłem warzyć swoje, bo jednak drogie są te piwa :P poza tym to wielka frajda.

 

Najbardziej lubię amerykańskie chmiele, lubię mocną goryczkę - ulubione piwo, Citra z Hausta. 

 

Mam nadzieje, że będzie fajnie na forum ! POZDRO

Edytowane przez method99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.