Skocz do zawartości

witam


uups

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich degustatorów bursztynowego napoju mam na imię Adam mieszkam w Dzierzoniowie (dolnosląskie) pierwszą warkę mam za sobą wprawdzie zrobiona z brew kita -chyba tak sie to pisze i o dziwo udała się ;-) trochę daje drożdżami , hm nie wiem tak ma być? tak poza tym to czytam , czytam i jeszcze raz czytam. Mam zamiar teraz stworzyć piwko przeniczne ale nie znalazłem nic łatwego lub nie dotarłem jeszcze do odpowiedniego postu . Zacieranie i chmielenie to jeszcze nie dla mnie ale obiecuję że już nie długo jeszce raz pozdrawiam wszystkich pijących (degustujących) złoty napój:beer: wasze zdrowie

 

ps. jeśli ktoś ma jakiś łatwy przepis na przeniczne będę wdzięczny:)

Edytowane przez uups
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj masz http://www.homebrewing.pl/piwo-pszeniczne-12st-blg-zestaw-surowcow-p-156.html Tylko chmielisz sam, ale nie ma naprawdę nic w tym trudnego, masz instrukcje co i jak w której minucie gotowania. To jak doprawić zupę :D

 

Witam nowego piwowara i pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam na forum.

 

Jeśli przeraża ciebie chmielenie, możesz kupić brew-kita pszenicznego i odpowiednie drożdże (to najważniejsze)

Ale tak czy inaczej najlepsze efekty uzyskasz przy zacieraniu i drożdżach płynnych dedykowanych dla piw pszennych Weast, albo White Labs.

Edytowane przez Makaron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...zostałem zjechany pięknie , dzięki za linki

Nic się nie przejmuj - to z sympatii :D

Jesteśmy uczuleni głównie na trzy błędy: Przenica, ważenie i brzęczka. Osobiście polecam przeglądarkę z obsługą błędów ortograficznych:)

 

Witaj na forum :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...zostałem zjechany pięknie ' date=' dzięki za linki[/quote']

Nic się nie przejmuj - to z sympatii :D

Jesteśmy uczuleni głównie na trzy błędy: Przenica, ważenie i brzęczka. Osobiście polecam przeglądarkę z obsługą błędów ortograficznych:)

 

Witaj na forum :D

Jeszcze alkochol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój z tym upominaniem. 9 postów i każdy jedzie po człowieku' date=' że zrobił błąd. Masakra.

A może po prostu nie zauważył tego. NIe widzę potrzeby takiego zmasowanego ataku za byle pierdołę.[/quote']

które to po Nim jechały ?

Wszystkie dotyczące przenicy ;):);):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.