Jump to content
Sign in to follow this  
uups

witam

Recommended Posts

Witam wszystkich degustatorów bursztynowego napoju mam na imię Adam mieszkam w Dzierzoniowie (dolnosląskie) pierwszą warkę mam za sobą wprawdzie zrobiona z brew kita -chyba tak sie to pisze i o dziwo udała się ;-) trochę daje drożdżami , hm nie wiem tak ma być? tak poza tym to czytam , czytam i jeszcze raz czytam. Mam zamiar teraz stworzyć piwko przeniczne ale nie znalazłem nic łatwego lub nie dotarłem jeszcze do odpowiedniego postu . Zacieranie i chmielenie to jeszcze nie dla mnie ale obiecuję że już nie długo jeszce raz pozdrawiam wszystkich pijących (degustujących) złoty napój:beer: wasze zdrowie

ps. jeśli ktoś ma jakiś łatwy przepis na przeniczne będę wdzięczny:)

Edited by uups

Tutaj masz http://www.homebrewing.pl/piwo-pszeniczne-12st-blg-zestaw-surowcow-p-156.html Tylko chmielisz sam, ale nie ma naprawdę nic w tym trudnego, masz instrukcje co i jak w której minucie gotowania. To jak doprawić zupę :D

Witam nowego piwowara i pozdrawiam :D

No jak szukał przenicznego, to nie dziwne, ze nie znalazł. :D

W ogóle, to witaj.

Niestety jesteśmy tu uczuleni na niektóre orty. Przenica się do nich zalicza.

Witam i pozdrawiam :D

uups widzę że nie czaisz bazy :D

PSZENICA pisze się przez SZ :D :D

Dajcie spokój z tym upominaniem. 9 postów i każdy jedzie po człowieku, że zrobił błąd. Masakra.

A może po prostu nie zauważył tego. NIe widzę potrzeby takiego zmasowanego ataku za byle pierdołę.

Witam na forum.

Jeśli przeraża ciebie chmielenie, możesz kupić brew-kita pszenicznego i odpowiednie drożdże (to najważniejsze)

Ale tak czy inaczej najlepsze efekty uzyskasz przy zacieraniu i drożdżach płynnych dedykowanych dla piw pszennych Weast, albo White Labs.

Edited by Makaron

...zostałem zjechany pięknie , dzięki za linki

Nic się nie przejmuj - to z sympatii :D

Jesteśmy uczuleni głównie na trzy błędy: Przenica, ważenie i brzęczka. Osobiście polecam przeglądarkę z obsługą błędów ortograficznych:)

Witaj na forum :D

Dajcie spokój z tym upominaniem. 9 postów i każdy jedzie po człowieku, że zrobił błąd. Masakra.

A może po prostu nie zauważył tego. NIe widzę potrzeby takiego zmasowanego ataku za byle pierdołę.

które to po Nim jechały ?

...zostałem zjechany pięknie ' date=' dzięki za linki[/quote']

Nic się nie przejmuj - to z sympatii :D

Jesteśmy uczuleni głównie na trzy błędy: Przenica, ważenie i brzęczka. Osobiście polecam przeglądarkę z obsługą błędów ortograficznych:)

Witaj na forum :D

Jeszcze alkochol.

Witam i ja kolejnego piwowara. Mapa robi się gęsta.

Pszeniczne zrobisz z pszenicy a przepisów pełno-tylko czytać. Pamiętaj o drożdżach i zacieraniu na 44°C .

Pozdrawiam kolegę.

Dajcie spokój z tym upominaniem. 9 postów i każdy jedzie po człowieku' date=' że zrobił błąd. Masakra.

A może po prostu nie zauważył tego. NIe widzę potrzeby takiego zmasowanego ataku za byle pierdołę.[/quote']

które to po Nim jechały ?

Wszystkie dotyczące przenicy ;):);):)