Skocz do zawartości

Drogie koleżanki! Drodzy koledzy!


Sojer

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda na to, że ze mnie chamidło i prostak, bo wbiłem swój znaczek na mapie, zacząłem pisać na forum, a nie przywitałem się.

Jak się zwę i gdzie mieszkam widzicie w opisie. Warzę od XI 2005 roku, póki co mam za sobą 8 warek (2 z ekstraktów, reszta zacierana).

Póki co warzę samotnie, acz chętnych do degustacji mam.

 

Na mym koncie mam drobne sukcesy - 1 miejsce w IV Powiatowym Konkursie Dziedzictwa Kulinarnego "Smaki Krajny i Pałuk" w Witosławiu oraz wyróżnienie w konkursie Nasze Kulinarne Dziedzictwo w Przysieku k. Torunia (był to wojewódzki finał Agrosmaku).

 

A kultura tego forum faktycznie powala. Wszyscy jacyś mili i w ogóle :(

 

I chyba tyle (by się za bardzo nie rozpisywać).

Pozdrowienia

Tomek Pasieka

Krajeński Browar Domowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Ostatnio w chwilach wolnych zastanawiam się nad zaprzestaniem piwowarzenia. Sprzęt mam, surowce też, ale jakoś brak chętnych na opróżnianie butelek, a co gorsza brak miejsca na ich przechowywanie... Piwnicy nie mam, w blaszaku nie da się trzymać. Póki co dwie skrzynki służą jako stolik pod klatką z papugami...

Chyba zafunduję sobie pożegnalnego pszeniczniaka. Choć nie jest przesądzone, czy będzie on pożegnalny :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt mam, surowce też, ale jakoś brak chętnych na opróżnianie butelek, a co gorsza brak miejsca na ich przechowywanie...

Rozumiem że jesteś nałogowym abstynentem, Twoja rodzina też, kumple, znajomi itp. a sam robisz osiem warek miesięcznie. Serdecznie pozdrawiam!!! :D:P :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek nic na siłę. Jeżeli nie lubisz piwa to po co się męczyć. Zawsze możesz się zająć miodami pitnymi, a o ile dobrze pamiętam surowiec masz. No chyba, że też nie lubisz to już totalna klęska. Zostaje zbieranie znaczków. JK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee piwo to ja lubię, acz nie pijam dużo. Problemem jest przechowywanie warek. Przy braku piwnicy trzymanie 4 czy 6 skrzynek w mieszkaniu jest raczej kiepskim pomysłem. Chyba, że będę wywoził do teściów, ale do nich mam raptem 18 km...

A przy okazji. Czy jest ktoś chętny by wymienić się słodami? Mogę oddać 9 kg pilzneńskiego za 5 pszenicznego. Przesyłając to pocztą wyszłoby ok. 16 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.