Skocz do zawartości

Problematyczna opcja wejścia na ostatnią stronę wątku.


mlodzianowy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Problem jak w tytule. 90% czasu na forum spędzam na smartfonie. Niestety, przy wątkach, które mają załóżmy 150 stron, nie da się wejść odrazu na ostatnią. Jedna z opcji to przyciśnięcie "następny" 150 razy co może być troszkę czasochłonne natomiast druga opcja to zmiana numeru w adresie strony. Czy są to jedyne możliwości? Niestety nie mogę znaleźć czy ktoś miał podobny problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie z telefonu jak wchodzę przez przeglądarkę z widokiem mobilnym to od razu wchodzi na ostatnią stronę, przynajmniej jak jestem niezalogowany. Jak jestem zalogowany to od razu do ostatniego posta, pewnie też do pierwszego nieprzeczytanego. Z tapatalkiem problemów nie ma, bo jest zrobiona normalna nawigacja.

 

fb7a1287918de9786b101ba667bf0af4.png

 

0b86fb863acc4b6d93753f732719a270.png

Edytowane przez kowdi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, poszukam jakiegoś fajnego mobilnego skinu. Ten mimo, że teoretycznie aktualny, to jest niestety słaby :(

 

Powraca też temat dedykowanej aplikacji (czyli tapatalk ograniczony dla jednego forum) który byłby za free na google play. Są to jakieś koszta, pytanie tylko czy będzie to wykorzystywane. Jakiś czas temu wyszło, że nie ale może warto powrócić do tematu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, poszukam jakiegoś fajnego mobilnego skinu. Ten mimo, że teoretycznie aktualny, to jest niestety słaby :(

 

Powraca też temat dedykowanej aplikacji (czyli tapatalk ograniczony dla jednego forum) który byłby za free na google play. Są to jakieś koszta, pytanie tylko czy będzie to wykorzystywane. Jakiś czas temu wyszło, że nie ale może warto powrócić do tematu?

 

Wydaje mi się, że Tapatalk jest wystarczający. Osobnej apki nie chciałoby mi się pewnie odpalać, tym bardziej, że i tak nieczęsto przeglądam forum z telefonu. Zmiana skórki mobilnej byłaby na plus chociaż do tej pory nie przeszkadzała mi aktualna wersja i możliwość przejścia na "wersję pełną" forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.