Skocz do zawartości

XIV Konkurs Piw Domowych PSPD 2016


BuDeX

Rekomendowane odpowiedzi

 

Żeby wrzucić informacje o konkursie, regulamin, formularz do internetu ( nie chodzi mi o FB) nie potrzeba informatyka.

Pewnie czekali z regulaminem aż system wystartuje, klasycznego formularzu nie było bo go ostatecznie i tak nie ma, tak trudno to zrozumieć?

 

Nie rozumiem. Czy może mi kolega powiedzieć gdzie niefejsowy człowiek ma szukać informacji o konkursie? To stowarzyszenie nawet na swojej stronie nie ma informacji o tym wydarzeniu.

ps regulamin to się ogłasza na początku a nie wtedy gdy trzeba wysłać piwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie http://ale.pspd.org.pl widzę, że wskoczył do uzupełnienia formularz z danymi osobowymi. Niestety chyba jest jakiś błąd, bo pole NAZWISKO system traktuje jako login i nie da się uzupełnić danych. W miejscu nazwiska trzeba nadal pozostawić adres email, bo inaczej nie da się przejść dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D no to ładnie.

W regulaminie jest cos o tym aby butelki nie były oznaczone inaczej niż etykieta z systemu Ale. Butelki mam niestety juz zapakowane ale numer warki został na kapslu. Do organizatorów: Otwierać zmazywać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie http://ale.pspd.org.pl widzę, że wskoczył do uzupełnienia formularz z danymi osobowymi. Niestety chyba jest jakiś błąd, bo pole NAZWISKO system traktuje jako login i nie da się uzupełnić danych. W miejscu nazwiska trzeba nadal pozostawić adres email, bo inaczej nie da się przejść dalej.

Ja zaktualizowałem dane osobowe bez problemu po wybraniu "MOJE KONTO" z menu u góry.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka słów wyjaśnienia:

 

1. PSPD nie komunikuje się za pośrednictwem piwo.org, zaś na wszystkie pytania zawarte drogą mailową lub za pośrednictwem facebooka odpowiadamy możliwie jak najszybciej. Przykładowo Stasiek wysłał pytanie o 2:15 w nocy, otrzymał odpowiedź o 3:05.

 

2. Żeby umieścić cokolwiek na stronie internetowej potrzeba informatyka, gdyż Strona jest postawiona na jakimś egzotycznym i dziwnym CMSie od lat już nie rozwijanym.

 

3. Regulaminu nie można było opublikować wcześniej przerabiając stary, gdyż:

a. w regulaminie jest opisany sposób rejestracji piwa, a do końca nie wiedzieliśmy czy informatyk postanowi nowy system,

b. w regulaminie są opisane nagrody i zasady recepcji piwa a negocjacje z Cieszynem się przeciągały.

 

4. Co do zaliczenia konkursu do Pucharu: oczywiście w Konkursie nie może być syfu, ale musicie wziąć pod uwagę co jest najistotniejsze z punktu widzenia konkursu i dobrych praktyk: zgodna z zasadami ocena piwa, rzetelne wyniki i odpowiednie metryczki.

 

5. Nowy Zarząd ukonstytuował się na przełomie lutego i marca. Negocjacje z Cieszynem rozpoczęliśmy po jakimś tygodniu. Niestety z przyczyn rodzinnych ze Strony Cieszyna sprawa się przeciągała. W kwietniu mniej więcej wiedzieliśmy już, że będziemy współpracować ale negocjowaliśmy warunki. Padł pomysł nowego systemu rejestracji i po rozmowach i ustaleniach system miał powstać do końca pierwszego tygodnia maja. Niestety były gigantyczne problemy i to nie miejsce żeby to opisywać, ale system dostaliśmy w pierwszym dniu planowanej rejestracji o godzinie ok. 0:30. Do jakiejś 1:30 robiliśmy testy. Finalnie Artur Kamiński zaproponował, żeby jednak system ruszył i wówczas powstał regulamin.

 

6. Prawdą jest że część piwowarów zarejestrowała się bez podania danych osobowych. W tej chwili jest już podanie danych konieczne. Ok. 50 browarów domowych zarejestrowało się bez tych danych i dlatego będziemy ich mailowo prosili o podanie nam takowych i sami je uzupełnimy w systemie.

 

7. Organizatorem konkursu jest Artur Kamiński, ale wszelkie decyzje były ze mną konsultowane i je aprobowałem. Ponoszę pełną odpowiedzialność za cała sytuację i jeśli takie będzie oczekiwanie członków moja głowa poleci ze Stowarzyszenia. Może nawet to nie będzie takie głupie biorąc pod uwagę wykładanie pieniędzy i czasu.

 

8. Kontakt z organizatorem to: artur.kaminski@pspd.org.pl. Ja zajmuje się sprawami sędziowskimi i kontakt ze mną to: michal.jaskolski@pspd.org.pl lub w razie problemów z mailem Stowarzyszeniowym to jaskolskimichal@gmail.com.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie http://ale.pspd.org.pl widzę, że wskoczył do uzupełnienia formularz z danymi osobowymi. Niestety chyba jest jakiś błąd, bo pole NAZWISKO system traktuje jako login i nie da się uzupełnić danych. W miejscu nazwiska trzeba nadal pozostawić adres email, bo inaczej nie da się przejść dalej.

Fałszywy alarm, już jest OK. To coś Firefox zwariował, na innej przeglądarce poszło :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zarejestrowałem i wygenerowałem ety bez danych. Paczka poszła, nr tel wpisałem sobie swój ponownie (w czym problem) ;). Dane zaktualizowałem w systemie wczoraj czy przedwczoraj jakoś. Jeśli flaszki nie poszły to myślę, że dotarło wsio. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wklejam pytanie z facebooka:

Pytanie o etykiety generowane przez system rejestracyjny. Czy jesli np. jedna z butelek peknie po drodze i rozmaze tusz, przez co kod sie stanie nieczytelny, moge liczyc na kontakt ze strony osob przyjmujacych paczke?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pytanie: po co czekaliście na ostatni gwizdek?

 

Przeczytałeś poprzedni post? ;)
5 razy albo 6. Chodzi mi o to, że mógł być termin przesunięty... Spinka niepotrzebna bo kategorie były w dobrym czasie ogłoszone (coś tam napisałem w #1 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu podniesiono wpisowe na konkurs, brawo! Oby to szło razem z profesjonalizmem, sędziów i samego konkursu :)

 

Powinno być dobrze. Dużym plusem będzie kalibracja sędziów przed ocenianiem, co wciąż jest rzadkością :) Do tego 2 dni eliminacji ze względu na dużą ilość piw rodzi nadzieję, że być może będzie mniejsza loteria w eliminacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, Artur - znam Twoje standardy i wierzę, że będzie na tyle dobrze, na ile pozwoli sytuacja. Bardzo dobrą wiadomością jest informacja o dużym nacisku na poprawne eliminacje, przy tak obsadzonym konkursie to chyba najważniejsza rzecz do dopilnowania. Nie zazdroszczę sytuacji, w jakiej się znaleźliście, ale też trzymam kciuki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.