Skocz do zawartości

XIV Konkurs Piw Domowych PSPD 2016


BuDeX

Rekomendowane odpowiedzi

Też może się przyłączę do prośby bo się zastanawiam czy zdążę jeszcze zrobić stouta. Choć 1,5 miesiąca to już może być za późno... 

Czemu 1,5 miesiąca? Była gdzieś data podana? Może mi coś umknęło :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Czemu 1,5 miesiąca?

 

Tak jak powyżej. Ktoś coś przebąkiwał, że wcześniej były w czerwcu to zakładając najgorszą datę czyli 1 czerwca to te 2,5 miesiąca zostaje. Tylko, że mam obronę i miesięczne dziecko więc liczę, że mam 1,5 miesiąca :P bo raczej nie zacznę robić jutro. No chyba że się okaże, że jest w połowie maja i trzeba butelki słać do długiego weekendu to może bym coś wymyślił :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

jestem w trakcie pewnych ustaleń z Browarem Zamkowym w Cieszynie i Piwiarnią Żywiecką, gdzie chcemy ponownie zorganizować KPD w tym roku. Potrzebuję jeszcze kilku dni, aby wszystko dogadać i podejrzewam, że już w najbliższym czasie będziemy mogli ogłosić więcej szczegółów odnośnie tegorocznej edycji. Na dzień dzisiejszy sprawy toczą się pomyślnie i spodziewajcie się konkursu w połowie czerwca, więc warto już planować swoje warki. Nie są to informacje ostateczne i do końca potwierdzone, ale bardzo prawdopodobne.

 

 

Pozdrawiam

Artur Kamiński

Wiceprezes Zarządu PSPD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A jest jakiś regulamin?

 

Mam jeszcze pytanie co do opisu Imperialnego Portera:

Należy jednak wziąć pod uwagę, że w niektórych elementach odbiegają od opisanego tu standardu (np. wysokie chmielenie nowofalowym chmielem „Imperatora Bałtyckiego” czy dodatek wędzonej śliwki w „Imperium Prunum”).

Jak się sprawa ma z dodatkiem beczki dębowej macerowanej? Czy takie piwo nie będzie mieścić się w ramach stylu?

Edytowane przez Pan Łyżwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

 

Masz info stronę temu, że prawie na pewno czerwiec.

Cóż nowego wnosi ta wiadomość? :)

 

Że dopiero koniec kwietnia i z warzeniem porteru spokojnie zdążysz, a nawet możesz wstrzymać się jeszcze ze 2-3 tygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam Panowie... Ja w 5 tygodni to ledwo wibiera zdążam zrobić... Muszę się jeszcze duuużo nauczyć... ;) ale ja dopiero zaczynam i się uczę  :P:beer:

Zacznij naukę od Hefeweizena, tydzień w wiadrze, tydzień w butelce i do picia :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Piwowarzy,

 

niniejszym chciałbym przekazać, że jesteśmy na końcowym etapie ustaleń związanych z organizacją tegorocznego Konkursu Piw Domowych dotyczących wyboru Grand Championa PSPD. Organizacja tego konkursu jest dużym wyzwaniem, stąd pewne opóźnienia w informowaniu Was o datach datach przebiegu poszczególnych etapów konkursu. Wpływ na to miała także zmiana i powołanie nowego Zarządu, który został wybrany pod koniec lutego. Tą wiadomością chciałbym ogłosić harmonogram konkursu i recepcji piw, abyście mogli już zaplanować swoje działania.

 

Proszę jeszcze o odrobinę cierpliwości w związku z opublikowaniem regulaminów i innych szczegółów dotyczących zgłaszania piw. Dokumenty te są w końcowej fazie przygotowań. Chcemy również stworzyć system, który ułatwi przyjmowanie i kodowanie piw, aby wykluczyć niektóre błędy. Adres wysyłki piwa, karty zgłoszeń, kwota wpisowego również zostaną niebawem podane do Waszej wiadomości.

 

Tegoroczny Konkurs Piw Domowych PSPD odbędzie się w całości w Browarze Zamkowym w Cieszynie, który jest rejestrową siedzibą Stowarzyszenia. Po porozumieniu z Komisją Techniczną konkurs zostanie uwzględniony do Pucharu PSPD w kończącym się sezonie 2015/2016. Harmonogram przedstawia się następująco:

 

okres wysyłki i zgłaszania piwa na konkurs —> 13.06 - 25.06.2016

eliminacje oraz finały —> 30.06 - 03.07

ogłoszenie wyników —> w trakcie ustalania - szczegóły niebawem

 

Z poważaniem

Artur Kamiński

Wiceprezes Zarządu PSPD

Edytowane przez Kamot1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.