Skocz do zawartości

Puchar PSPD


Rekomendowane odpowiedzi

Jak niektórzy pewnie wiedzą, urodziłem się z liczydłem, więc pozwoliłem sobie podliczyć punktację pucharu PSPD uwzględniając konkursy jeszcze do niego nie zaliczone, tj. mikołajkowy, zielonogórski, łódzki i wczorajszy warszawski. Kolejność wygląda nieco inaczej niż oficjalnie na stronie PSPD (ja niestety niżej):

1. Mariusz Bystryk 80,34
2. Andrzej Miler 66,68
3. Jacek Stachowski 34,60
4. Waldemar Pitala 32,67
5. Jan Gadomski 32,06
6. Leszek Jasiński 31,44
7. Łukasz Śledziński 29,23
8. Jakub Baranowski 26,14
9. Piotr Brzeziński 26,06
10. Łukasz Pawlak 24,64
 
Dwóch liderów chyba dogonić już nikt nie da rady, ale na 3. miejsce chrapkę ma chyba jeszcze wielu.
 
Jeżeli to nie jest miejsce na tego typu aktualizacje, to proszę o wydzielenie/wyrzucenie tego postu w niebyt, nie obrażę się.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To była tylko kwestia czasu :)
Ale jest więcej ciekawostek - np. inny lider niż oficjalnie.
Jest też kwestia niezaliczonego od dłuższego czasu konkursu mikołajkowego - może tak uchybił regulaminowi, że już jest jasne, że zaliczony nie zostanie? Co też wiązałoby się z ciekawymi przetasowaniami w punktacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, no jeśli komuś zależy to pewnie będzie poganiać. My w KT musimy się zastanowić swoją drogą w jaki sposób wymusić większą rzetelność. Przykład tego konkursu pokazuje, że wypadałoby wprowadzić jakieś limity czasowe na rozliczenie konkursu. Bo jeśli obudzą się pod koniec sezonu, to będzie pewnie wiele zarzutów, że to ustawianie Pucharu i podobnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin

Wydaje mi się, że limity czasowe są jak najbardziej słuszne, jednak za nierzetelność trzeba karać organizatorów a nie piwowarów, którym wręcz nie wypada upominać się o punkty, nagrody itp. W takich przypadkach Komisja Techniczna powinna przejąć inicjatywę i to nie zwlekając zbyt długo. W tym konkretnym przypadku przedstawiciel Komisji Technicznej mógłby skontaktować się z organizatorem lub jeszcze lepiej prezesem OT i poprosić o zagęszczenie ruchów. Małopolski deklarował w regulaminie zaliczenie do pucharu więc powinni wziąć się w garść. A w przyszłym sezonie można się zastanowić czy nie zablokować Mikołajkowy w pucharze. Od przynajmniej 2 lat to jeden z najgorzej rozliczanych konkursów.

 

A na potwierdzenie dziury komunikacyjnej przytoczę słowa jednego z organizatorów Mikołajkowego sprzed miesiąca:

 

"Z tego co wiem Konkurs został zgłoszony do Pucharu PSPD i wszelka dokumentacja wraz z protokołami została przesłana gdzie trzeba, także tu też trzeba się uzbroić w cierpliwość. Wszystko teraz w rękach Komisji."

 

To w końcu kto ustawia puchar, Kraków czy Komisja? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem kolegów z komisji i nikt z nas nie otrzymał protokołu ani oficjalnie, ani prywatnie.

Nam jest coraz trudniej nadążać za wszystkimi konkursami i z reagowaniem na różne nieprawidłowości.

Musimy poprawić komunikację, bo inaczej będzie się to rozjeżdżać jeszcze mocniej.

W nowym regulaminie będą jasne wymagania oraz kary wobec organizatorów. Mam nadzieję, że to usprawni nam nieco prace.

 

Ale wy, jako środowisko, też powinniście reagować. Często jesteście bardziej na bieżąco.

Jeśli zatem macie kontakt z organizatorem, to poproście go o przesłanie wymaganych informacji do nas na: puchar@pspd.org.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kolejna aktualizacja. Zaliczyliśmy: II Zielonogórski KPD, III Łódzki KPD oraz I Jurajski KPD

 

Kolejnymi konkursami zaliczonymi do Pucharu PSPD są: II Zielonogórski KPD, III Łódzki KPD oraz I Jurajski KPD

Aktualna klasyfikacja:

1. Miler Andrzej – 77,07 pkt.
2. Bystryk Mariusz – 67,35 pkt.
3. Brzeziński Piotr – 38,44 pkt.
4. Gadomski Jan – 35,82 pkt.
5. Pitala Waldemar – 32,67 pkt.
6. Śledziński Łukasz – 31,37 pkt.
7. Mazur Filip – 26,80 pkt.
8. Kordek Michał – 26,28 pkt.
9. Baranowski Jakub – 26,14 pkt.
10. Pawlak Łukasz – 24,64 pkt.

Pełna klasyfikacja: http://pspd.org.pl/catpages/edycja-2015-2016

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jak się zapowiada pierwszy kwartał nowego sezonu? Jakiś konkurs zgłosił udział w Pucharze?

Pytanie też do zakończonego sezonu, a konkretnie konkursów: Warszawski, Lubuski, Grodziski, Częstochowski, Międzynarodowy. Są już jakieś decyzje czy jeszcze czekamy? Warszawski ciągnie się podejrzanie długo.

Edytowane przez Maryh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory zgłoszono konkursy:

IV Warmiński KPD

II Opolski Konkurs Piw Domowych

IV Kłodzki KPD

Warszawski KPD - edycja jesienna

 

Trzy pierwsze będą liczone z pełną punktacją. Co do warszawskiego, to sprawa jest w toku, bo jeszcze go nie zaliczyliśmy w tym sezonie.

 

Co do zakończonych konkursów, to sprawa wygląda tak:

- Lubuski - zaliczony

- Warszawski - wymaga wyjaśnienia, organizatorzy ociągają się

- Częstochowski - wymaga wyjaśnienia

- Grodziski - nie rozliczony jeszcze

- Międzynarodowy - jeszcze nie rozliczony

Edytowane przez bimbelt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.