Skocz do zawartości

Bomba z CO2


Infam

Rekomendowane odpowiedzi

Rzeczona powyżej. Truciciele produkują, emitują. Wybuchnie?

Na razie wybucha co innego (w moim odczuciu). Śmiech? przez łzy? z interpretacji zielonych, że zawalamy atmosferę "wyziewami" z chłodni kominowych elektrowni. Ej, zieloni, to właśnie duszący wasze wyobraźnie dym, to wy stajecie rozkrokiem nad ... i tylko wy zaglądacie co tam z tego będzie. A być k. nic nie będzie. Bez sensu.

Bez sensu również, że jako zajawka tematu wyraziłem dość dosadnie swoje zdanie. Ale może tym samym sprowokuję odważniejszych adwersarzy?

Połaniec 100 ton lasu puszcza dziennie w komin (nie w chłodnię kominową - to info. dla zielonych, tych podrzędnych, tych, co nie czają, bo przecież zielone cwaniaki wiedzą o co chodzi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Infam, Ty masz jednak gorsze dni :D :D

Temat ma zły tytuł. Nie Bomba z CO2 tylko EKOTERRORYZM. Jest to problem globalny, który pojawił się z powodu nadmiaru gotówki w pewnych kręgach. Pojawiło się lobby straszące katastrofą, nie potrafiące racjonalnie tłumaczyć "dlaczego jest zimniej - bo jest ocieplenie"

 

Z mojego podwórka domowego:

 

- nie mogę wody z domku jednorodzinnego wypuścić na teren, bo jest ściekiem (pół roku załatwiałem odstępstwo od przepisów, 8m piasku)

 

Z zawodowego:

 

- rowy drogowe muszą być wyprowadzone przez separatory. Z pomiarów wynika, że nie prowadzą ŻADNYCH zanieczyszczeń. Węglowodory są zatrzymtwane przez 2 mb trawy pobocza i rowu

Góra kasy na urządzenia, które będą przelewały czystą wodę. Ale zgodnie z przepisami zakwalifikowaną jako ściek.

 

W Polsce nie będziemy mieli dróg (autostrad oczywiście również)

1. Władze przez 1 rok patrzą jakie będą cele działania. Budżet ułożony przez poprzednią ekipę, więc nie ma co się wysilać

2. opracowanie projektów trwa ponad 2-3 lata, bo uzyskanie stosownych opini trwa 2 lata (ekoterroryzm).

3. został rok, i tak nie zdążą wybudować, więc władze się nie wykażą, dajmy pielęgniarkom/górnikom/emerytom/rolnikom/itp infrastruktura poczeka

 

Właśnie będzie rok wyborczy. Mam qpę roboty. Jak mogą się wykazać.

 

stosowne paragrafy do wglądu.

 

Bart

Edytowane przez bart07
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się przestraszyłem, że butla z CO2 Infamowi wybuchła. :D

 

 

Dla mnie to jest ta sama bajka co pakiety stymulacyjne na czas kryzysu i grypa A/H1N1.

 

 

Przed wybuchem kryzysu ze zdumienia przecierałem oczy co ten Greenspan wyprawia, bo to wyglądało, jakby oni nie wiedzieli tego wszystkiego, czego mnie na Makroekonomii uczyli. No i pierdutnęło, a Ci dalej na skompromitowanego Keynsa się powołują. :rolleyes: Powiem szczerze, że sam nie jestem zadowolony z działań rządu, zwłaszcza w kontekście liberalizacji prawa gosp. itd., ale za pójście pod prąd w tych 3 sprawach (kryzys, grypa i global warming) należy się wielki szacunek.

Edytowane przez kopyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się przestraszyłem, że butla z CO2 Infamowi wybuchła. :D

Fakt. Ale to by było wówczas w dziale sprzęt i dzienniku telewizyjnym :D

 

Dla mnie (...) (kryzys, grypa) należy się wielki szacunek.

Fakt.

 

global warming

To gdzie są q.a moje żarówki. Kartel Philips + Osram + .... został odkryty w latach 60 tych ubiegłego wieku

 

 

Ekologia nie działa na zasadzie makroekonomi, tylko mikroekonomi - portwela ekologa

Bart

Edytowane przez bart07
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.