Skocz do zawartości

Czy domowy piwowar to frajer?


hajclander

Rekomendowane odpowiedzi

Moi znajomi bardzo różnie podchodzą do piwa po tym jak spróbowali mojego... i innych kraftowych przy mnie.

Większość wybiera piwa do 3zł jak chce więcej wypić, ale od czasu do czasu robi sobie święto i pije coś lepszego.

Kilku uznało, że woli wypić 2 dobre piwa niż 5 tanich, bo mają z tego więcej przyjemności, a i żona się nie czepia :D

Są i tacy co chyba nic nie zrozumieli, ale jak wychodzimy na piwo gdzieś, gdzie jest z czego wybrać to nagle uważany jestem za guru, który każdemu powie co jest dobre.

Nie brakuje też przypadków gdzie kupują zawsze tanie piwa, ale jak piją moje to jęczą jaki to syf muszą pić na co dzień.

O dziwo nie brakuje też osób, które dobre kraftowe piwo znają dłużej ode mnie (a ja nic o tym nie wiedziałem).

Bywa też, że się dowiaduję, że tego nie da się pić :D

 

Satysfakcję sprawia mi podzielenie się z każdym z nich. Czasem ci ostatni dają mi poczucie pewnej elitarności :D

I tak najbardziej mnie cieszy gdy fajne laski pytają kiedy przywiozę swoje piwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co masz za dylematy. Różni są ludzie, jednym smakuje dobra whisky, innym dobre jedzenie, innym dobre piwo, a inni po prostu mają to gdzieś i jedzą czy piją co popadnie. Pewnie większość piwowarów dlatego przerzuciła się na lepsze piwa, bo nie jest im wszystko jedno. Może to kwestia tego, że mają trochę lepszą sensorykę i dlatego. Z drugiej strony nie każdy piwowar pije najlepszą kawę, najlepszą whisky, czy jedzenie z bioupraw.

 

Co do częstowania, sam z chęcią częstuję. Tych którzy potrafią to docenić. A tym, którzy sępią tylko darmowe piwo zawsze można powiedzieć nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.