Skocz do zawartości

Strefa Piwowara Domowego na Warszawskim Festiwalu Piwa (październik 2015)


the_doctor

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy forumowicze!

Już w dniach 15-17 października 2015 roku odbędzie się trzecia edycja Warszawskiego Festiwalu Piwa. Oczywiście i tym razem Mazowiecki Oddział Terenowy PSPD przygotował dla was wiele ciekawych atrakcji w Strefie Piwowara Domowego. Wyjątkową gratką dla naszych gości będzie wykład i panel sensoryczny prowadzony przez eksperta FlavorActiV - Borisa Gadzova. Poprowadzi on dwie sesje- jedną dedykowaną dla sędziów PSPD i jedną dla pozostałych gości festiwalu.

Wszystkich tych, którzy marzą o otwarciu własnego browaru kontraktowego zapraszam na wykład przedstawicieli trzech inicjatyw kontraktowych: Łukasza Kojro (browar Faktoria), Adama Czogallę (browar Perun) i Bernarda Grabskiego (browar Spirifer). Opowiedzą oni o tym, na co zwrócić uwagę przy otwieraniu browaru kontraktowego i umawianiu się z browarem fizycznym.

Michał Kopik (browar KIngpin) opowie o niestandardowych dodatkach, z których słyną piwa Kingpina. Herbata, zioła, kwiaty - on powie wam jak z nich korzystać.

Piotr Wypych (browar Artezan) przekaże wam solidną porcję wiedzy na temat warzenia piw kwaśnych. Któż nie chciałby mieć w swojej piwniczce własnego lambika, berliner weisse, czy flanders red ale?

O słodzie opowie kierownik produkcji w słodowni Soufflet Wojciech Szała z browaru Szałpiw. Odpowie on każde, nawet najtrudniejsze pytanie dotyczące słodu.

W sobotę rano będziecie mogli za to podszlifować swoje umiejętności w układaniu receptur piwa. Zamiast zakładać nowy wątek na forum przyjdź i dowiedz się jak z powodzeniem ułożyć recepturę pod okiem jednych z najlepszych piwowarów w Polsce. W trakcie warsztatu sami, w grupach ułożycie receptury, a prowadzący skomentują je i powiedzą co można w nich poprawić.

Producent pierwszych (i jak na razie jedynych) płynnych drożdży w kraju - Fermentum Mobile postanowił ustami prezesa - Filipa Paprockiego opowiedzieć Wam o suplementacji drożdży.

Żeby nie przesadzać z tematyką piwną postanowiłem poprosić Jakbua Piesio (Piwo i Cydr) o opowiedzenie Wam co nieco na temat cydru domowego. Wykład nie będzie tylko suchą teorią...

Na sam koniec "mustattend" dla osób z biznesowym zacięciem. Panel dyskusyjny dotyczący prowadzenia multitapu poprowadzi człowiek - legenda - Michał "docent" Maranda. Jego gośćmi będą Ela Lucińska-Fałat (Hoppiness), Marcin Kwil (Same Krafty) i Krzysztof "josefik" Juszczak (Dom Piwa).

 

Ceny poszczególnych aktywności oraz szczegółowy rozkład jazdy znajdziecie na http://warszawskifestiwalpiwa.pl/program/

 

Dla członków PSPD i sędziów przygotowaliśmy specjalne kody rabatowe. Zgłoś się do mnie w prywatnej wiadomości podając numer legitymacji lub certyfikatu sędziowskiego, a ja Ci podam kod (kody dostępne są też na forum PSPD w wątku dotyczącym Strefy Piwowara Domowego).

 

Pamiętajcie, że tylko do 21 września obowiązuje specjalna zniżka na wykłady!

pozdrawiam serdecznie

Olek Hurko

PS. W razie jakichkolwiek pytań służę chętnie pomocą.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tylko przez 3 dni (do 21 września, poniedziałek) macie możliwość kupna karnetu na wykłady i biletów na degustacje w promocyjnych cenach, odpowiednio 90 zł (115 zł dla osób spoza PSPD) i 35 zł!

Edytowane przez the_doctor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy nie lada gratkę dla uczestników Strefy Piwowara Domowego! Niezmiernie cieszymy się, że udało nam się nawiązać współpracę z PolishHops. W trakcie płatnych wykładów na Festiwalu będziemy rozdawać Wam ankiety dotyczące Strefy i waszych propozycji z nią związanych. Spośród nich wybierzemy naszym zdaniem najciekawsze, a ich autorzy otrzymają od PolishHops paczuszki świeżutkiego, tegorocznego granulatu chmielowego o masie ponad 100g! Dostaniemy 8 takich paczek więc wybierzemy najlepszą ankietę każdego wykładu. Nie trzeba wspominać, że kupno karnetu podnosi wasze szanse ośmiokrotnie. Śpieszcie się, bo ilość biletów topnieje każdego dnia!

Edytowane przez the_doctor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś kupował już może bilety wejściowe? Ja mam problem z tymi PDF'ami - nie jestem w stanie ich otworzyć w Adobe Reader - wywala error "niewystarczające dane dla obrazu" -.-

 

EDIT: Ktoś ewidentnie spieprzył coś w systemie, który generuje bilety :P Po zainstalowaniu paczki językowej do Reader'a sprawa odrobinę się poprawia, ale błąd wychodzi nadal i nie ma możliwości wydrukowania biletu w poprawny sposób. Obstawiam, że jest tam wrzucona jakaś niestandardowa czcionka....

Link do paczki Adobe: https://www.adobe.com/support/downloads/detail.jsp?ftpID=5510

 

EDIT2: Ok, chyba coś poprawili - po ponownym wygenerowaniu biletów wszystko już jest ok :)

Edytowane przez ThoriN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś kupował już może bilety wejściowe? Ja mam problem z tymi PDF'ami - nie jestem w stanie ich otworzyć w Adobe Reader - wywala error "niewystarczające dane dla obrazu" -.-

 

EDIT: Ktoś ewidentnie spieprzył coś w systemie, który generuje bilety :P Po zainstalowaniu paczki językowej do Reader'a sprawa odrobinę się poprawia, ale błąd wychodzi nadal i nie ma możliwości wydrukowania biletu w poprawny sposób. Obstawiam, że jest tam wrzucona jakaś niestandardowa czcionka....

Link do paczki Adobe: https://www.adobe.com/support/downloads/detail.jsp?ftpID=5510

 

EDIT2: Ok, chyba coś poprawili - po ponownym wygenerowaniu biletów wszystko już jest ok :)

Jeżeli są jakieś problemy z biletami to ogólnie polecam bezpośredni kontakt z booklikiem, który odpowiada za sprzedaż biletów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czy ktoś kupował już może bilety wejściowe? Ja mam problem z tymi PDF'ami - nie jestem w stanie ich otworzyć w Adobe Reader - wywala error "niewystarczające dane dla obrazu" -.-

 

EDIT: Ktoś ewidentnie spieprzył coś w systemie, który generuje bilety :P Po zainstalowaniu paczki językowej do Reader'a sprawa odrobinę się poprawia, ale błąd wychodzi nadal i nie ma możliwości wydrukowania biletu w poprawny sposób. Obstawiam, że jest tam wrzucona jakaś niestandardowa czcionka....

Link do paczki Adobe: https://www.adobe.com/support/downloads/detail.jsp?ftpID=5510

 

EDIT2: Ok, chyba coś poprawili - po ponownym wygenerowaniu biletów wszystko już jest ok :)

Jeżeli są jakieś problemy z biletami to ogólnie polecam bezpośredni kontakt z booklikiem, który odpowiada za sprzedaż biletów.

 

Dzięki, tak zrobiłem, ale nie było odpowiedzi. Już jest ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga! Tylko dziś i jutro możecie kupić karnet w cenie 115 zł (90 zł dla członków PSPD) z okazji specjalnej promocji last minute! Zapraszamy do zapoznania się z programem!

 http://warszawskifestiwalpiwa.pl/program

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.