Skocz do zawartości

Termostat W1209


zielczi

Rekomendowane odpowiedzi

O ile dobrze pamiętam to przytrzymujesz pierwszy z lewej klawisz dłużej i wchodzi do menu. Potem używając klawisza środkowego i prawego wybierasz co chcesz zmienić (P0, P1, P2 itd.), zatwierdzasz lewym i znowu używając środkowego i prawego ustalasz wartość. Jak przestaniesz klikać na dłuższą chwilę to konfiguracja się zapisze i wróci ci do pokazywania aktualnej temperatury.

 

 

2014050612122260402.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zamawiał ktoś ten sterownik z tej aukcji: http://www.aliexpress.com/snapshot/6923880549.html?orderId=69345268978158

Ja zamówiłem 17.09.2015r i do tej pory nic nie dostałem, a zwykle z aliexpress przychodziło wszystko w ciągu miesiąca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zamawiał ktoś ten sterownik z tej aukcji: http://www.aliexpress.com/snapshot/6923880549.html?orderId=69345268978158

Ja zamówiłem 17.09.2015r i do tej pory nic nie dostałem, a zwykle z aliexpress przychodziło wszystko w ciągu miesiąca.

Czasami jest różnie z przesyłkami, ja czekałem na jedną chyba 3 miesiące myślałem że już nic z tego nie będzie a tu patrze jest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Szybko? 25 dni -do tej pory najdłużej,ale czas oczekiwania był do 45 dni

 

http://www.aliexpress.com/item/1PCS-W1209-DC-12V-heat-cool-temp-thermostat-temperature-control-switch-temperature-controller-thermometer-thermo-controller/32475043411.html

po przeliczeniu bank potrącił mi 7,01zł

Jaki miałeś czas na otrzymanie przesyłki?

Napisz do gościa,że nie dostałeś-niech reklamuje na poczcie

Edytowane przez marbelka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Estimated Delivery Time: 15-34 days

Ja wybrałem przesyłkę te najtańszą nierejestrowaną do rejestrowanej trzeba było dopłacić 2$

Inne przesyłki zwykle dochodziły właśnie w 20 do 30 dni.

Nie jestem biegły z angielskiego więc raczej nie będę nic kombinował, najwyżej zamówię jeszcze raz u kogoś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawiam z chin od prawie 10lat, miałem jak na razie dwie zgubione przesyłki. Ostatnio zamawiałem dwie rzeczy i na jedną czekałem 3 tygodnie a druga przyszła po 2 tygodniach. Jedna przesyłka myślałem że już nie przyjdzie a tu akurat patrze a jest w skrzynce po 9 tygodniach od zakupu. 

 

PS.

Zawsze o ile jest to możliwe wybieram przesyłkę rejestrowaną, wtedy mam tracking i wiem gdzie ona jest. Nierejestrowanych więcej znika :)

Edytowane przez lgorek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

wybieram przesyłkę rejestrowaną, wtedy mam tracking i wiem gdzie ona jest. Nierejestrowanych więcej znika
 

No ameryki nie odkryłeś, ale nie wiem czy przy zakupie za $1,79 opłaca się dopłacać dodatkowe $2 za rejestrowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Chinami to jest tak, że na początku czekasz z podnieceniem, potem tracisz nadzieję, następnie zapominasz, aż tu nagle! Niespodzianka :) Trzeba uzbroić się w cierpliwość i tyle. Ja zawsze wymieram aukcje z darmową dostawą. jeszcze nic mi się nie zgubiło, wszystko przychodzi całe, tyle tylko, że trzeba z miesiąc czekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zamawiał ktoś ten sterownik z tej aukcji: http://www.aliexpress.com/snapshot/6923880549.html?orderId=69345268978158

Ja zamówiłem 17.09.2015r i do tej pory nic nie dostałem, a zwykle z aliexpress przychodziło wszystko w ciągu miesiąca.

 

Z aukcji:

ships out within 13 business days

On-time Delivery 60 days

 

Czyli: wysyłka w przeciągu 13 dni roboczych (czyli do ~18 normalnych dni) + czas dostawy do 60 dni = max 78 dni. Jakieś 2,5 miesiąca, całkiem długo. Nie sądzę, aby sprzedawca przed tym czasem coś zrobił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Czyli: wysyłka w przeciągu 13 dni roboczych (czyli do ~18 normalnych dni) + czas dostawy do 60 dni = max 78 dni. Jakieś 2,5 miesiąca, całkiem długo. Nie sądzę, aby sprzedawca przed tym czasem coś zrobił
 

Ja nie twierdze że już na 100% nie przyjdzie, uważam tylko że już szanse są niewielkie skoro do tej pory nie przyszło.

Teraz mam jakąś tam ochronę kującego przedłużoną na następne 40 dni.

Tu mam jeszcze jakąś historie zamówienia czy coś takiego:

 
  • 2015.09.22 14:59 (GMT-7): In transit (shipped by air)
  • 2015.09.22 13:30 (GMT-7): Departure from Warehouse
  • 2015.09.22 11:02 (GMT-7): Arrival at Warehouse
  • 2015.09.22 09:24 (GMT-7): Pickup successfully
  • 2015.09.21 22:30 (GMT-7): Successful departure from warehouse
  • 2015.09.21 22:30 (GMT-7): Successful departure from warehouse
  • 2015.09.21 20:02 (GMT-7): Warehouse processing complete
  • 2015.09.21 20:02 (GMT-7): Warehouse processing complete
  • 2015.09.21 18:24 (GMT-7): Successful package pick-up
  • 2015.09.21 18:24 (GMT-7): Successful package pick-up
  • 2015.09.18 02:05 (GMT-7): Order information received by carrier
  • 2015.09.18 02:05 (GMT-7): Order information received by carrier
  • 2015.09.18 02:05 (GMT-7): Order fulfillment complete

I z tego chyba wynika że od 22.09.15r paczka nie zmieniła swojego położenia czyli już 54 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...

Zauważyłem, że niektóre termostaty mają oznaczenia na przekaźniku 5A/15A 250VAC albo 20A 125VAC. Jak je porównać? Który z nich jest "bardziej wytrzymały"(podpięcie lodówki)?

Mam 2 sztuki w1209 - nikt nie podaje jednego ustawienia które trzeba ustawić aby wszystko działało prawidłowo - krótko wciskasz SET i ustawiasz temperaturę zadziałania - czyli przy grzaniu włącza przekaźnik poniżej tej temperatury, a przy chłodzeniu powyżej tej ustawionej temperatury. Żaden sprzedawca, żaden opis w necie nie uwzględnia tego ustawienia, nawet się o nim nie "zająka" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

nikt nie podaje jednego ustawienia które trzeba ustawić aby wszystko działało prawidłowo - krótko wciskasz SET i ustawiasz temperaturę zadziałania - czyli przy grzaniu włącza przekaźnik poniżej tej temperatury, a przy chłodzeniu powyżej tej ustawionej temperatury. Żaden sprzedawca, żaden opis w necie nie uwzględnia tego ustawienia, nawet się o nim nie "zająka"
 

 

No ale o czy ktoś miałby tu pisać, to chyba oczywista oczywistość dla każdego. 

 

 

 

Który z nich jest "bardziej wytrzymały"(podpięcie lodówki)?

Do zwykłej domowej lodówki oba termostaty spełnią zadanie b. dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Odświeżę trochę temat.

 

Po kilku miesiącach od otrzymania przesyłki wreszcie zamierzam się zabrać za ten sterownik. Nie chciałbym jednak na dzień dobry zrobić małego bum , więc proszę o potwierdzenie lub zaprzeczenie moim słowom:

 

1. Pod śrubkę +12V (trzecia od lewej) podpinamy plus z zasilacza 12V lub akumulatora

2. Pod śrubkę GND podpinamy tzw. minus z zasilacza 12V lub akumulatora

Przecinamy kabel z fazą biegnący z gniazdka 230V i:

3. Podpinamy go pod śrubkę K0 (wejście 230V)

4. Podpinamy kabel biegnący do lodówki (wyjście 230V) pod śrubkę K1.

 

Dobrze rozumuję? Prosty schemat w załączniku (przepraszam, poza paintem nie obsługuję innych programów graficznych).

Uprzedzam pytania - tak widziałem kilka instrukcji, ale żadnej łopatologicznej ;-)

sterownik.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.