Skocz do zawartości

Serdecznie witam wszystkich piwowarów


dziadek

Rekomendowane odpowiedzi

mam na imie Marian, lat 61,piwem handlowałem od 1978 roku,prawie co dziennie byłem w Browarze Tychy,znam produkcje piwa,ale nigdy nie przypuszczałem że sam będę mógł uwarzyć własną warke.Pewnego czerwcowego dnia zięć pokazał mi stronę Browamatora,i tak się zaczęło,Wspaniała rzecz,mimo że uwarzyłem dopiero 6 warek.Mam własną kuchnie w piwnicy tylko do wina /z sąsiadem robimy wino/,piwa i wędzarke.To warzenie, ten zapach,ten bulgot,rozlewanie./pomagają mi wnuki 5 i 7 lat/,a na końcu degustacja z sąsiadami i...uznanie. Mniam,mniam ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj serdecznie, jest nam bardzo miło,że dołączyłeś do piwowarskiej społeczności. :( Zwłaszcza, jak to fajnie kolega kopyr napisał, wielopokoleniowej :)

Fajnych masz asystentów :)

 

Pozdrawiam, Twoje zdrowie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za tak miłe powitanie.Czytałem posty na tym forum i jestem mile zaskoczony kultura wypowiedzi i opini forumowiczów.Mam nadzieję że na tym forum bedziemy wymieniali swoje uwagi i doswiadczenia bez wulgaryzmu i wyśmiewania.Przecież kazdy z nas tworzy sztuke warzenia wg własnego uznania i talentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że na tym forum bedziemy wymieniali swoje uwagi i doswiadczenia bez wulgaryzmu i wyśmiewania.Przecież kazdy z nas tworzy sztuke warzenia wg własnego uznania i talentu.

Bardzo mądre, co napisałeś.

Ja również mam nadzieję, że będziemy ten poziom utrzymywać :( Na pewno jest tu wiele osób, którym też na tym zależy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Cię serdecznie :)

Zazdroszczę Ci tego wspólnego warzenia z wnukami, sąsiadem - musi to być niezła frajda warzyć w większym gronie. Ja póki co chętnych znajduje tylko do degustacji :rolleyes:. Czasami tylko mąż mi co nieco pomoże :(.

 

A co do forum to mam nadzieję, że taka kultura wypowiedzi pozostanie :) i wszyscy będziemy tutaj zaglądać z przyjemnością :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mnie wypada się odezwać. Jestem również Dziadkiem mimo , że czuję sie bardzo młodo. Zainteresowania mam jak i główny Dziadek naszego tematu. Piwo, wino, nalewki i wędliny. Niestety moi sąsiedzi pomagają tylko w uzupełnieniu pustych butelek i konsumcji. Ja jestem sąsiedzie z Chorzowa. Pozdrawiam JK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.