Jump to content

Serdecznie witam wszystkich piwowarów


dziadek
 Share

Recommended Posts

mam na imie Marian, lat 61,piwem handlowałem od 1978 roku,prawie co dziennie byłem w Browarze Tychy,znam produkcje piwa,ale nigdy nie przypuszczałem że sam będę mógł uwarzyć własną warke.Pewnego czerwcowego dnia zięć pokazał mi stronę Browamatora,i tak się zaczęło,Wspaniała rzecz,mimo że uwarzyłem dopiero 6 warek.Mam własną kuchnie w piwnicy tylko do wina /z sąsiadem robimy wino/,piwa i wędzarke.To warzenie, ten zapach,ten bulgot,rozlewanie./pomagają mi wnuki 5 i 7 lat/,a na końcu degustacja z sąsiadami i...uznanie. Mniam,mniam ....

Link to comment
Share on other sites

Witaj serdecznie, jest nam bardzo miło,że dołączyłeś do piwowarskiej społeczności. :( Zwłaszcza, jak to fajnie kolega kopyr napisał, wielopokoleniowej :)

Fajnych masz asystentów :)

 

Pozdrawiam, Twoje zdrowie :)

Link to comment
Share on other sites

Dziękuje za tak miłe powitanie.Czytałem posty na tym forum i jestem mile zaskoczony kultura wypowiedzi i opini forumowiczów.Mam nadzieję że na tym forum bedziemy wymieniali swoje uwagi i doswiadczenia bez wulgaryzmu i wyśmiewania.Przecież kazdy z nas tworzy sztuke warzenia wg własnego uznania i talentu.

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieję że na tym forum bedziemy wymieniali swoje uwagi i doswiadczenia bez wulgaryzmu i wyśmiewania.Przecież kazdy z nas tworzy sztuke warzenia wg własnego uznania i talentu.

Bardzo mądre, co napisałeś.

Ja również mam nadzieję, że będziemy ten poziom utrzymywać :( Na pewno jest tu wiele osób, którym też na tym zależy :)

Link to comment
Share on other sites

Witam Cię serdecznie :)

Zazdroszczę Ci tego wspólnego warzenia z wnukami, sąsiadem - musi to być niezła frajda warzyć w większym gronie. Ja póki co chętnych znajduje tylko do degustacji :rolleyes:. Czasami tylko mąż mi co nieco pomoże :(.

 

A co do forum to mam nadzieję, że taka kultura wypowiedzi pozostanie :) i wszyscy będziemy tutaj zaglądać z przyjemnością :)

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

No to mnie wypada się odezwać. Jestem również Dziadkiem mimo , że czuję sie bardzo młodo. Zainteresowania mam jak i główny Dziadek naszego tematu. Piwo, wino, nalewki i wędliny. Niestety moi sąsiedzi pomagają tylko w uzupełnieniu pustych butelek i konsumcji. Ja jestem sąsiedzie z Chorzowa. Pozdrawiam JK

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.