Skocz do zawartości

Witam brać piwowarską!


skybert

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym i ja w końcu przywitać się na tym forum.

Domowym sposobem wytwarzania piwa zainteresowałem się dwa lata temu po zlocie w Oleśnicy. W moim przypadku było to dość naturalne. Zacząłem od wina później były miody pitne a teraz doszło Piwo przez duże P.

Forum śledzę dość regularnie, więc większość z Was już jakby trochę ?znam? więc, przy tej okazji chciałbym wszystkim podziękować, szczególnie aktywnym uczestnikom forum za inspirację i wiele przydatnych informacji z których korzystam od dawna.

Warzę od marca 2007 ? wtedy była inicjacja ? jak to zwykle bywa z brewkita. Później poszło już z górki z procesem zacierania. W chwili obecnej domowa produkcja ?napoju bogów? i zgłębianie wiedzy na ten temat urosła do miana pasji. Na dzień dzisiejszy mam na koncie 26 warek.

Mam na imię Robert i mieszkam w Rzeszowie.

 

Oby piwa, miodu i chleba nigdy nam nie zabrakło - pozdrawiam wszystkich piwowarów! :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :(

Skybert - witam Cię na forum :)

Mamy już jednego mistrza miodosytniczego na forum, przyda się i następny :)

Warek już całkiem sporo uwarzyłeś mam nadzieję na jakieś zapiski z Twojego warzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bielok napisał/a:

Warek już całkiem sporo uwarzyłeś mam nadzieję na jakieś zapiski z Twojego warzenia!

?Dziennik Piwowara? w formie papierowej prowadzę od samego początku, więc wnioskami oczywiście będę się dzielił na forum. Jednakże wiedzy i doświadczenia jeszcze trochę mi brakuje.

 

Spostrzegłem bielok że mamy tyle samo warek ?na koncie? ale ja zarejestrowałem się dwa dni wcześniej :(

P.S. Swego czasu bywałem często w Bielsku teraz trochę rzadziej. Mam tam kilkoro znajomych - firma Avio pewnie Ci coś mówi.

 

Dzięki chłopaki za odzew. Pozdrawiam również krajana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to i ja witam krajana. Narazie jeszcze tylko pracuje ale juz niedlugo juz niebawem, wlasna dzialeczka, wlasny domek i piwniczka :cool: Wiec moze kiedys jakies spotkanko lokalesow urzadzimy, tym bardziej ze braci piwnej przybywa. W firmie mam juz pare osob ktore wciagaja sie w to hobby.

 

Pozdrawiam

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to i ja witam krajana. Narazie jeszcze tylko pracuje ale juz niedlugo juz niebawem, wlasna dzialeczka, wlasny domek i piwniczka ;) Wiec moze kiedys jakies spotkanko lokalesow urzadzimy, tym bardziej ze braci piwnej przybywa. W firmie mam juz pare osob ktore wciagaja sie w to hobby.

 

Pozdrawiam

J.

Spotkanie, u nas na Podkarpaciu, to by było coś. Może rzeczywiście coś takiego zorganizujemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.