Skocz do zawartości

Właściciel „Ciechana” Marek Jakubiak wystartuje z pierwszego miejsca w Płocku.


grzesiuu

Rekomendowane odpowiedzi

To może ja zacznę. Po wypowiedziach tego pana przestałem pic piwa z jego browarów

We wcześniejszym poście w tym dziale, pokazałem mały urywek z otwarcia browaru w Tenczynku. Moje osobiste wrażenie? -  to czysta komercja, przy otwarciu browaru piwo po 5 zł?! Zdanie sobie wyrobiłem dość "dobre" dotyczące panów jegomości...

Edytowane przez fabians
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak do informacji, kolega Pawła z branży piwowarskiej znalazł się na jedynce Kukiza

 

http://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/item/3116-kukiz-zaprezentowal-jedynki-do-sejmu-zobacz-kto-wystartuje-z-jego-list

No cóż. Człowiek się zagubił, ale to nie zmienia faktu, że niektóre poglądy ma fajne. W końcu Hitler też miał dobre pomysły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Jakubiak jest biznesmenem, który mówi szybciej niż myśli, szczególnie w tematach dla niego wrażliwych. Słyszałem jednak, że finansuje jakąś organizację, której działalność nie powinna mi się podobać, ale nie wykazałem nigdy dość wysiłku by to zweryfikować.
Sam smak piw produkowanych przez jego browary jest dla nie wystarczającym argumentem by je bojkotować (nie będę tu oceniać czy są dobre czy złe... zwyczajnie mi nie podchodzą), więc nie poczuwam się do szukania innych powodów.

 

Ale teraz muszę się zastanowić nad agitacją wyborczą przeciwko Kukizowi jeśli Jakubiak jest na jego listach. Czas pobawić się w weryfikację moich wątpliwych informacji.

 

Do tego 2 osoby z Ruchu Narodowego, który też ma kiepską opinię wśród moich znajomych - osobiście nie sprawdzałem i do tej pory nie interesowało mnie to skoro byli daleko od koryta, teraz poczytam o nich.

 

Trochę pooczerniałem ludzi... ale powtarzam, to nie są pewne informacje, a jedynie wątpliwej jakości podejrzenia.

Edytowane przez pogo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kukiz miał potencjał, prawie 20% poparcia, zmarnował go na różne przepychanki personalne, niejasne kwestie itd. Gdzie Kukiz już nie może, tam Jakubiak raczej nie pomoże. Karty rozdają dwie partie, a ruch Kukiza będzie tylko kwiatkiem do kożucha. Zresztą, zobaczycie po pierwszym referendum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.