Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czytając gorzkie żale w tematach konkursów, muszę się z częścią zarzutów zgodzić:

 

- też nigdy nie otrzymałem metryczki,

- żadne z moich piw nie zdobyło nagrody, ba - nie było nawet wyróżnione!

 

Nie chcę tu rozprawiać o pechu, w żadnym wypadku też, nie myślę, że były jakieś ustawki!

Wyszło jak wyszło, trzeba z tym żyć!

 

... chyba to, że na żaden konkurs nie wysłałem ani "pół" piwa - nie jest powodem, żeby powyższe sytuacje miały miejsce?!

 

:beer:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wysłałem 2 piwa na konkurs i do obu dostałem metryczki, ale skrajnie niesprawiedliwe.

 

W jednej napisali, że piwo jest niezgodne ze stylem i ogólnie niepijalne... a teraz, po 2 miesiącach je piję i jest niezłe.

W drugiej napisali, że piwo jest świetne, ale nie mogą pozwolić by coś takiego dostało się do finału...

 

Jawna dyskryminacja... sędziowie na pewno byli przekupieni.

 

I to nic, że pierwsze piwo robiłem w ostatniej chwili i przekombinowałem, a drugie wysłałem na przypał, bo mnie znajomi namówili...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając gorzkie żale w tematach konkursów, muszę się z częścią zarzutów zgodzić:

 

- też nigdy nie otrzymałem metryczki,

- żadne z moich piw nie zdobyło nagrody, ba - nie było nawet wyróżnione!

 

Nie chcę tu rozprawiać o pechu, w żadnym wypadku też, nie myślę, że były jakieś ustawki!

Wyszło jak wyszło, trzeba z tym żyć!

 

... chyba to, że na żaden konkurs nie wysłałem ani "pół" piwa - nie jest powodem, żeby powyższe sytuacje miały miejsce?!

 

:beer:

Stąpasz po kruchym lodzie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nie wiecie jak to się robi, do każdej butelki dołącza się kopertę (można pieniądze zabutelkować w środku nie potrzeba wcale piwa). I ten kto więcej dał w kopercie wygrywa konkurs i GCh... Słabo panowie, że takiej oczywistej rzeczy nie wiecie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nie wiecie jak to się robi, do każdej butelki dołącza się kopertę (można pieniądze zabutelkować w środku nie potrzeba wcale piwa). I ten kto więcej dał w kopercie wygrywa konkurs i GCh... Słabo panowie, że takiej oczywistej rzeczy nie wiecie ;)

Czy w eliminacjach też to działa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Bo nie wiecie jak to się robi, do każdej butelki dołącza się kopertę (można pieniądze zabutelkować w środku nie potrzeba wcale piwa). I ten kto więcej dał w kopercie wygrywa konkurs i GCh... Słabo panowie, że takiej oczywistej rzeczy nie wiecie ;)

Czy w eliminacjach też to działa?
Nie :smilies: , od razu pudło...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj z tym pudłem bym się nie rozpędzał... to zależy od konkurencji. Jak włożyli więcej to masz problem.

 

Ciekawe jak jest rozstrzygane gdy 2 piwa mają tę samą kwotę, tą najwyższą? Jak wtedy ustalają GCh?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj z tym pudłem bym się nie rozpędzał... to zależy od konkurencji. Jak włożyli więcej to masz problem.

 

Ciekawe jak jest rozstrzygane gdy 2 piwa mają tę samą kwotę, tą najwyższą? Jak wtedy ustalają GCh?

Wtedy decydują koneksje rodzinne lub towarzyskie, jak u blogerów :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w kościele, sędziowie to nie jakieś dziady, żeby się na ochłapy rzucać

Fakt, ostatnio wrzuciłem do koperty 1000 PLN i piwo nie weszło nawet do finału - dostałem metryczkę i w rubryce "Ogólne wrażenie" miałem tylko napisane: "nie jesteśmy dziady - ZA MAŁO" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nowych wytycznych jest projekt zapisu odnośnie kwot zwycięskich "min. 100pln/stopień plato brzeczki nastawnej", nstępnie procedura wyboru podobna jak przy zamówieniach publicznych, czyli najniższa i najwyższa oferta jest odwalana na eliminacjach, a z pozostałych ofert ustawia się grupę finałową i pudło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to najlepszy wątek, który przeczytałem na piwo.org od lat.

Wreszcie można coś poczytać.

APEL DO FORUMOWICZÓW.

WYLUZUJCIE, POMYŚLCIE WRESZCIE, ŻE WARZENIE PIWA TO PRZYJEMNOŚĆ, A KONKURSY TO ZABAWA I TAK TO POWINNIŚMY TO TRAKTOWAĆ

Edytowane przez wena
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy zamiast ludzi zasiądą automaty sędziowskie? Pełna analiza oraz brak % po wypiciu kilkunastu próbek i zero zmęczenia to gwarancja konkursu.

Spokojnie, Komisja PSPD ds. Automatyzacji Konkursów już nad tym pracuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie Wena pojechał?

Po większe koperty ;)

 

 

 

Na spotkanie loży, będą debatować nad cenami oraz jaki konkurs wykluczyć w następnej edycji :beer:

A to nie ustalili już że ten sam leci?

Edytowane przez kantor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.