Skocz do zawartości

VII Poznański Konkurs Piw Domowych 21.11.2015


wogosz

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

7 stycznia dostałem metryczkę RISa, natomiast Weizena ciągle nie. 

Jeszcze nie wysłane, czy mnie pominięto?

Ja mieszkam w Poznaniu i do tej pory też nie mam metryczki.

 

To email do Poznania idzie szybciej niż do Olesna?

 

Nie wiem czy to idzie pocztą, mailem czy gołębiem. 

Jeżeli idzie mailem to tym bardziej nie rozumiem, czemu w 2 miesiące od konkursu nie mam tej metryczki.

 

 

Może wpisałeś adres e-mail hieroglifami, których nie dało rady rozczytać (tak było w moim przypadku) I ni jak nie mogę Cię namierzyć. Spróbuj jakoś inaczej się skontaktować z nimi - przez FB albo mailowo z Przemkiem Odrobnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

7 stycznia dostałem metryczkę RISa, natomiast Weizena ciągle nie. 

Jeszcze nie wysłane, czy mnie pominięto?

Ja mieszkam w Poznaniu i do tej pory też nie mam metryczki.

 

To email do Poznania idzie szybciej niż do Olesna?

 

Nie wiem czy to idzie pocztą, mailem czy gołębiem. 

Jeżeli idzie mailem to tym bardziej nie rozumiem, czemu w 2 miesiące od konkursu nie mam tej metryczki.

 

 

Może wpisałeś adres e-mail hieroglifami, których nie dało rady rozczytać (tak było w moim przypadku) I ni jak nie mogę Cię namierzyć. Spróbuj jakoś inaczej się skontaktować z nimi - przez FB albo mailowo z Przemkiem Odrobnym.

 

Dzięki za info, na pewno to zrobię!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedy można już narzekać? Po pół roku, całym roku, po dwóch latach?

 

Polacy narzekają zawsze i wszędzie, bez różnicy na czas... Szkoda tylko, że w bardzo brzydkiej formie to zazwyczaj robią. I druga sprawa, narzekanie do niczego nie prowadzi - natomiast konstruktywna krytyka trafia lepiej w ludzi.

 

Metryczki z finału wiem, że zostały rozesłane, nie wiem co z eliminacyjnymi ale to proponuje do organizatora uderzać tak jak wyżej wspomniałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Metryczki z finału wiem, że zostały rozesłane, nie wiem co z eliminacyjnymi ale to proponuje do organizatora uderzać tak jak wyżej wspomniałem.

 

Byłem w finale w kategorii Weizen i jakoś nic nie dostałem. Organizator, po krytyce stwierdził, że moją metryczkę wyśle jako ostatnią. Jak na razie wywiązuje się z tego postanowienia, tylko z tego. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Metryczki z finału wiem, że zostały rozesłane, nie wiem co z eliminacyjnymi ale to proponuje do organizatora uderzać tak jak wyżej wspomniałem.

 

Byłem w finale w kategorii Weizen i jakoś nic nie dostałem. Organizator, po krytyce stwierdził, że moją metryczkę wyśle jako ostatnią. Jak na razie wywiązuje się z tego postanowienia, tylko z tego. :)

 

 

Na pewno ludzie są tak złośliwi i pamiętliwi... Dajże spokój jakoś ja też skrytykowałem i dostałem metryczkę? Po co tworzyć takie bzdurne teorie? Organizator tu nie zagląda nie wiem czym to spowodowane jest, tłumaczyć go nie będę. Napiszcie do niego o co chodzi, a jak metryczek nie będzie to odnotujcie to tutaj wtedy. Wiem sam jak to bywa z metryczkami, adresy mailowe są pisane jak kura pazurem, a w polu telefon brak numeru bo sobie ludzie nie życzą... Potem pretensje dlaczego metryczka nie dochodzi, jak ciężko rozczytać dane na karcie zgłoszeniowej a poszukiwania takich delikwentów na FB i forach graniczy z cudem do tego dochodzi ograniczone prawo wykorzystania danych osobowych (w celach konkursowych) ;)  Jeżeli to wina organizatora bo nie rozesłał to druga sprawa ale ja swoją metryczkę otrzymałem ponad miesiąc temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Metryczek z eliminacji nie ma do tej pory. Zgłosiłem piwa we wszystkich kategoriach i we wszystkich przepadłem w eliminacjach. Formularz zgłoszeniowy wypełniony drukowanymi literami, numer telefonu też był.

 

Także to raczej wina organizatorów, a nie uczestników :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także to raczej wina organizatorów, a nie uczestników

 

No nic nie poradzisz, ja metryczki z eliminacji też nie dostałem w drugiej kategorii, ale zazwyczaj w nich nic nie ma więc mi za bardzo nie zależy... Napisałem maila z zapytaniem co z metryczką z drugiej kategorii zobaczymy co odpiszą.

Edytowane przez Undeath
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie serdecznie.

Przepraszam najmocniej za okres oczekiwania. 

Jeśli mój poprzedni post uraził kogokolwiek najmocniej przepraszam!

Dziś otrzymałem i rozesłałem metryczki z Weizen.

Niestety metryczki wysyłałem tylko do finalistów.

Niejednokrotnie wypowiedzi sędziów z eliminacji były na tyle ograniczone iż ciężko cokolwiek sparafrazować.

Metryczki zostały rozesłane do:

Weizen:

- Michał Bartosiewicz

- Marisz Bystryk

- Krzysztof Kropiś

- Andrzej Miler

- Robert Kamiński

- Piotr Kowalski

- Michał Bąk 

- Andrzej Smyk

- Maciej Ciupke

- Marcin Wiciński

- Konrad Kurek

- Adam Śmiglak

- Bartłomiej Michałuszko

- Bartosz Dziendziel

 

SIASION 

- Krzysztof Szwiec

- Marcin Kozłowski

- Cezary Bułaczyński

- Andrzej Miler

- Paweł Żywiecki

- Łukasz Rymkiewicz

- Mateusz Fortuna

- Marek Rumplewicz

- Mariusz Karpiński

- Krzysztof Czechanowski

- Joanna Roman

- Jarosław Woźniak

- Katarzyna Dzwonnik, Piotr Stefanów

 

RIS

- Maciej Ciupke

- Arkadiusz Stręk

- Mariusz Bystryk

- Piotr Czarny

- Tomasz Podeszwa, Jakub Krupa

- Paweł Szymczewski

- Paweł Żywiecki

- Waldemar Pitala

- Robert Kmiński

- Zbigniew Hajduła, Piotr Błachut

- Michał Garbacki

- Paweł Trajkowski

- Marek Maj

- Mariusz Karpiński

- Jacek Stachowski

 

Jeśli ktoś z w/w osób nie otrzymał metryczki proszę o kontakt podobny@gmail.com

 

[sKASOWAŁEM WIADOMOŚĆ O ZDJECIU] 

Na przyszłość postaram się aby wasze metryczki trafiły do Was szybciej, nie zależało to ode mnie całkowicie:)

Jednocześnie proszę o WYRAŹNE pisanie adresu swojej poczty,sporo czasu zajmuje dzwonienie do ludzi z prośbą o adres.

Pozdrawiam Przemek

Edytowane przez Przemczysław
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w związku z wysłaniem metryczek, konkurs będzie pretendował do klasyfikacji w pucharze PSPD?

Punkt 15 regulaminu: "15. Każdy piwowar, którego piwo weźmie udział w Konkursie, otrzyma metryczkę z oceną swojego piwa i ewentualnymi uwagami jurorów konkursu." Warunki regulaminu nie zostały, także chyba sprawa jest jasna.

 

 

Niejednokrotnie wypowiedzi sędziów z eliminacji były na tyle ograniczone iż ciężko cokolwiek sparafrazować.

To metryczki się parafrazuje? Myślałem, że spisuje się zastrzeżenia wszystkich sędziów z arkuszy.

 

 

Jeśli interesuje Cię dlaczego "NIE" Napisz na podrobny@gmail.com, w temacie wpisz prośba o zdjęcie metryczki.

To już zakrawa na kpinę.

Edytowane przez BuDeX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemku, rzeczywiście wygląda to słabo. Dobre praktyki mówią m.in. o tym, że każdy z uczestników konkursu powinien otrzymać szczegółową ocenę swojego piwa. Jeśli nie będzie metryczek z eliminacji, to nie będziemy mogli zaliczyć konkursu do Pucharu. Byłoby naprawdę szkoda, bo to w końcu konkurs z dużymi tradycjami, który powinien świecić przykładem dla innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to faktycznie teraz dałem plame!

Bylem święcie przekonany że nie muszę tego robić, a "konkurs" to konkurs finałowy.

Jak widać myliłem się i to dość mocno....

Pozostaje mi PRZEPROSIĆ za nieporozumienie i walczyć z metryczkami:)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To metryczki się parafrazuje? Myślałem, że spisuje się zastrzeżenia wszystkich sędziów z arkuszy.

W eliminacjach sędziowie nie mają swoich arkuszy, tylko jestem jeden wspólny, na którym wpisuje się powody odrzucenia. Jak piwo przechodzi to nic się nie uzupełnia, tylko potem dostaje szczegółowy opis w finale, gdzie tak jak mówisz metryczka stanowi zbiorcze podsumowanie metryczek każdego sędziego z osobna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.