Skocz do zawartości

VII Poznański Konkurs Piw Domowych 21.11.2015


wogosz

Rekomendowane odpowiedzi

A mnie zrobiło się trochę przykro, ponieważ patrząc na listę startową nasze piwa nie dotarły na konkurs... Kolega nadawał paczkę w piątek 13 listopada, wykonując wcześniej telefon do organizatora, czy nie będzie problemu, jeżeli przesyłka dojdzie dwa dni po terminie, tj. 16 listopada. Problemu nie było. Jestem ciekaw, czy zawiniła poczta i paczka nie dotarła na czas, czy przyczyna była inna. Wielka szkoda, bo nasz Saison był naprawdę smacznym piwem. :(

Sprawdź sobie po numerze nadania gdzie jest paczka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

W konkursie wzięły udział wszystkie nadesłane piwa. Przykro mi, ale przejrzałem wszystkie formularze zgłoszeniowe i nie znalazłem żadnego zgłoszenia z nickiem Erwin1991 w kategorii Saison

W formularzu mogło nie być mojego nicka z piwo.org. Autorami byli: Dawid Rogoziński, Michał Kostera, Wojtek Wiciński i Darek Różański. Wojtek wypełniał formularz i go też podpisywał. Wysłaliśmy 4 butelki Saison i 4 Weizena. Wygląda na to, że zawaliła poczta... Trudno, za rok kolejna szansa.

 

 

Sprawdź sobie po numerze nadania gdzie jest paczka

Poszukam tego kwitka z poczty i tak zrobię. :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W konkursie wzięły udział wszystkie nadesłane piwa. Przykro mi, ale przejrzałem wszystkie formularze zgłoszeniowe i nie znalazłem żadnego zgłoszenia z nickiem Erwin1991 w kategorii Saison

W formularzu mogło nie być mojego nicka z piwo.org. Autorami byli: Dawid Rogoziński, Michał Kostera, Wojtek Wiciński i Darek Różański. Wojtek wypełniał formularz i go też podpisywał. Wysłaliśmy 4 butelki Saison i 4 Weizena. Wygląda na to, że zawaliła poczta... Trudno, za rok kolejna szansa.

Sprawdź sobie po numerze nadania gdzie jest paczka

Poszukam tego kwitka z poczty i tak zrobię. :)
Ameryka normalnie! Cztery osoby brały udział i żaden najpierw nie pomyślał że trzeba po numerze przesyłki zobaczyć gdzie jest przesyłka i co się z nią dzieje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ameryka normalnie! Cztery osoby brały udział i żaden najpierw nie pomyślał że trzeba po numerze przesyłki zobaczyć gdzie jest przesyłka i co się z nią dzieje?

Bez szydery proszę. Chciałem w pierwszej kolejności dowiedzieć się, czy był inny powód nieuwzględnienia naszego piwa w konkursie, niż zamieszanie na poczcie. Wysyłaliśmy swoje piwo na kilka konkursów i zawsze paczki dochodziły bez problemów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wyczytywana była pierwsza trójka więc raczej tylko szczęśliwcy z pudła dostaną dyplomy. O ile dobrze pamiętam to tak było w ubiegłym roku. Trzeba jednak poczekać na potwierdzenie Wogosza. Prędzej czy później tu zajrzy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niepoważne zachowanie ze strony organizatorów. Również pisałem tydzień temu z prośbą o podanie informacji kiedy będą metryczki i nie otrzymałem żadnej odpowiedzi. Już są 3 tygodnie od konkursu a nadal nie ma żadnych informacji. Rozumiem, że ktoś może nie mieć czasu na ogarnięcie takiej liczby metryczek itd. każdy ma jakieś obowiązki i pracę ale przez te 3 tygodnie wypadało by podać informację co się dzieje z metryczkami i kiedy powinny być wysłane. Myślę, że chociaż tyle można wymagać od organizatorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niepoważne zachowanie ze strony organizatorów. Również pisałem tydzień temu z prośbą o podanie informacji kiedy będą metryczki i nie otrzymałem żadnej odpowiedzi. Już są 3 tygodnie od konkursu a nadal nie ma żadnych informacji. Rozumiem, że ktoś może nie mieć czasu na ogarnięcie takiej liczby metryczek itd. każdy ma jakieś obowiązki i pracę ale przez te 3 tygodnie wypadało by podać informację co się dzieje z metryczkami i kiedy powinny być wysłane. Myślę, że chociaż tyle można wymagać od organizatorów.

W konkursach normą jest kilka miesięcy, trudno 2 osobą ogarnąć tyle metryczek. A i na chleb trzeba zarobić. Masz blisko to w przyszłym roku możesz się włączyć w prace przy konkursie

ps Może w regulaminie trzeba dodac punk, że do konkursu zgłaszają sie tylko piwowarzy w krawatach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może zaczynamy traktować się poważnie, a nie "cieszcie się jak za pół roku dostaniecie metryczkę". Jak coś organizujesz to zrób to dobrze. Rozumiem ktoś nie ms czasu itp. Ale samo napisanie kiedy będą metryczki to jedno-dwa zdania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Niepoważne zachowanie ze strony organizatorów. Również pisałem tydzień temu z prośbą o podanie informacji kiedy będą metryczki i nie otrzymałem żadnej odpowiedzi. Już są 3 tygodnie od konkursu a nadal nie ma żadnych informacji. Rozumiem, że ktoś może nie mieć czasu na ogarnięcie takiej liczby metryczek itd. każdy ma jakieś obowiązki i pracę ale przez te 3 tygodnie wypadało by podać informację co się dzieje z metryczkami i kiedy powinny być wysłane. Myślę, że chociaż tyle można wymagać od organizatorów.

W konkursach normą jest kilka miesięcy, trudno 2 osobą ogarnąć tyle metryczek. A i na chleb trzeba zarobić. Masz blisko to w przyszłym roku możesz się włączyć w prace przy konkursie

ps Może w regulaminie trzeba dodac punk, że do konkursu zgłaszają sie tylko piwowarzy w krawatach?

 

Nie chciałem już się udzielać w tym temacie, ale kłania się czytanie ze zrozumieniem. Rozumiem fakt, że ktoś może nie mieć czasu, praca itd, sam również pracuję i średnio miałbym czas bawić się w konkursy. Jednak napisanie postu z informacją o powodzie opóźnienia i przewidywanym terminie wysłania metryczek, nie jest bardzo wymagającą czynnością. Również odpisanie na wiadomość, nie wymaga zbyt wiele czasu. Tymczasem nie ma żadnej informacji ze strony organizatora.

Jeżeli chodzi o uczestnictwo (pomoc) w konkursie, chciałem wziąć udział, jednak liczba chętnych osób była zbyt duża,

Nie rozumiem dopisku o krawatach, jeżeli miał być to personalny atak to jest on bardzo nietrafiony. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

W konkursach normą jest kilka miesięcy, trudno 2 osobą ogarnąć tyle metryczek. A i na chleb trzeba zarobić. Masz blisko to w przyszłym roku możesz się włączyć w prace przy konkursie ps Może w regulaminie trzeba dodac punk, że do konkursu zgłaszają sie tylko piwowarzy w krawatach?

 

Anteks, znowu bredzisz i piszesz chyba tylko żeby pisać (jak duża większość ostatnich Twoich postów na forum). Dam Ci prosty przykład: idziesz do pracy i wykonujesz pewne zadania, które powierza Ci przełożony do wykonania w określonym terminie. Jak Ci nie idzie to co robisz? Mówisz mu, że nie masz czasu się tym zająć??? Skoro podjąłeś się tej pracy to zobowiązujesz się ją wypełniać i nie ma tłumaczenia, że NIE. Jakbyś miał firmę, dostał zlecenie, podpisał umowę i w jego trakcie powiedział, że nie masz czasu się nim zająć to myślisz, że zleceniodawcę by to interesowało???

 

Tak samo w każdej innej sprawie - jeżeli ktoś podejmuje się czegoś to niech to zrobi od A do Z. Jeżeli wie, że nie da rady to NIECH SIĘ NIE PODEJMUJE. Jeżeli wie, że nie da rady podczas wykonywania tego zadania to niech zorganizuje pomoc aby je wypełnić zgodnie z wcześniejszym zobowiązaniem.

 

P.S. Pisze się "2 osobom".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem nie pisać ale co mi tam:P

Metryczki....no gdzieś leżały...

Kiedy?....no jak zrobimy:)

Czy startujemy w konkursie konkursów na najszybciej rozesłane metryczki ??

Oczywiście że tak, rywalizacja zaciekła ale nie wychodzi nam:)

Nagrody?? zabrał Mikołaj i wszystko przepił!

Dyplomy?? po co i tak wrzucisz po tygodniu do szuflady, szkoda drzew.

baczek1991 Twoją metryczkę osobiście wyślę jako ostatnią;)

Łukasz dzięki za mądrość życiową. 

Nomad masz racje ale puki co na nasze szczęście nie ma nigdzie tego zapisu.

Teraz na serio!

Musicie dać na Nam chwile czasu, nie mam zamiaru się tu tłumaczyć że to że siam to.

Co jedynie proszę o cierpliwość, wszystkich zobowiązań dotrzymamy:)

Pozdrawiam Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem nie pisać ale co mi tam:P

Metryczki....no gdzieś leżały...

Kiedy?....no jak zrobimy:)

Czy startujemy w konkursie konkursów na najszybciej rozesłane metryczki ??

Oczywiście że tak, rywalizacja zaciekła ale nie wychodzi nam:)

Nagrody?? zabrał Mikołaj i wszystko przepił!

Dyplomy?? po co i tak wrzucisz po tygodniu do szuflady, szkoda drzew.

baczek1991 Twoją metryczkę osobiście wyślę jako ostatnią ;)

Łukasz dzięki za mądrość życiową. 

Nomad masz racje ale puki co na nasze szczęście nie ma nigdzie tego zapisu.

Teraz na serio!

Musicie dać na Nam chwile czasu, nie mam zamiaru się tu tłumaczyć że to że siam to.

Co jedynie proszę o cierpliwość, wszystkich zobowiązań dotrzymamy:)

Pozdrawiam Przemek

 

Ale że o co chodzi? Uważacie, że brak informacji jest okej? Tu mija miesiąc i zero odzewu, pisałem już z 3 razy w tej sprawie do organizatorów głucho do tej pory. Ja dyplom odebrałem na Targach poznańskich, ale metryczki też bym chciał poznać fakt nie spieszy mi się jakoś super ale...

 

Dyplom nie wylądował w szufladzie wisi na ścianie w warzelni, ale jak takie podejście prezentujesz, to trochę niesmacznie. Jako zwycięzca jest mi nie miło brakiem kontaktu. Sam mam za sobą organizację konkursu wiem, że to nie jest łatwa rzecz, ale komunikacja to podstawa, a naskrobanie 5 zdań co się dzieje nie wymaga jakiejś ogromnej pracy. Jesteśmy cierpliwi tylko nie wiemy w sumie na co czekamy oprócz metryczek? Jakaś informacja do wygranych powinna dawno już polecieć.

Edytowane przez Undeath
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Łukasz dzięki za mądrość życiową. 

 

Bardzo proszę. Jak coś pisz PW.

 

Co do reszty ... Twój wpis do momentu: "Teraz na serio" jest po prostu żenujący - świadczy to tylko o Tobie. Mogłeś pominąć początek i napisać jedynie to:

 

 

 

Musicie dać na Nam chwile czasu, nie mam zamiaru się tu tłumaczyć że to że siam to. Co jedynie proszę o cierpliwość, wszystkich zobowiązań dotrzymamy:) Pozdrawiam Przemek
 

 

poprzez co zachowałbyś klasę, a jeżeli miał to być żart to Ci nie wyszedł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co takiego zawieraja metryczki ze wiele osob ma takie cisnienie by je natychmiast otrzymac?

 

Nie natychmiast, nikt tego nie żąda. Zawiera opis piwa dokładny, rozłożony na czynniki przez sędziów, a to dla mnie ważne jest bo pozwala dokonać ewentualnych korekt w przyszłych piwach :P I to nie chodzi o metryczki laureaci co nie byli na Targach dalej nie otrzymali dyplomów, a nawet informacji od organizatora, kiedy będą wysłane i czy w ogóle to będzie zrobione.

 

Dla mnie to jest proste biorę udział w konkursie, który ma wpisany w regulamin metryczki i dyplomy to chciałbym żeby dotrzymano słowa i je rozesłano. Brak informacji na ten temat i zlewanie ludzi jest żenujące.

Edytowane przez Undeath
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Łukasz dzięki za mądrość życiową. 

 

Bardzo proszę. Jak coś pisz PW.

 

Co do reszty ... Twój wpis do momentu: "Teraz na serio" jest po prostu żenujący - świadczy to tylko o Tobie. Mogłeś pominąć początek i napisać jedynie to:

 

 

 

Musicie dać na Nam chwile czasu, nie mam zamiaru się tu tłumaczyć że to że siam to. Co jedynie proszę o cierpliwość, wszystkich zobowiązań dotrzymamy:) Pozdrawiam Przemek
 

 

poprzez co zachowałbyś klasę, a jeżeli miał to być żart to Ci nie wyszedł.

 

Pisząc "ten z Poznańskiego to jakiś młot" też zachowałeś klasę :/

Przykład z firmą i umowami też jest chybiony, tu się nie zarabia tylko dokłada i to nie małą kasę. A organizatorzy nie napisali że wszystko będzie w ciągu tygodnia, więc nie wiem w czym problem?

Edytowane przez anteks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem jest w tym, że organizatorzy nie odzywają się. I właśnie to wszystkich irytuje. A porównanie do firmy nie jest chybione. Tu nie chodzi o kasę tylko o to,ze jak się czegos podejmujesz, to rób to dobrze. I tez nie wiem skąd ten cytat wziąłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Anteks: problem w tym, ze ja np. wygralem jedna z kategorii i ani z regulaminu, ani z forum nie wiem, z czym to sie wiaze oprocz punktow do Ligi. Pal szesc nagrody, ale dyplom na pamiatke bardzo chcialbym dostac i nie wiem, czemu przez miesiac nawet nikt sie na ten temat nie zajaknal. Odbywa sie troche konkursow w Polsce i zazwyczaj nie maja problemow z komunikacja, bo to tez czesc organizacji i w erze powszechnego dostepu do internetu nie powinna sprawiac problemu, tak sadze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.