Jump to content
Sign in to follow this  
agrest

No to i ja sie przywitam.

Recommended Posts

Wszyscy sie tak ladnie dzisiaj witaja to i ja sie przylacze.

Jestem juz po paru warkach, dwoch z brewkitow i jednej z suchych ekstraktow.

Pierwsza, pszeniczna zacheta browaru pod Zalanym mnichem poszla juz w gardla. Byla nie specjalna ale na tyle przyzwoita zeby zachecic do dalszych eksperymentow.

Pszeniczna rozkosz wlasnie konczy dochodzic i juz rozchodzi sie po znajomych. Wesolo bulgocze swiateczny pilsner, pewnie kolo czwartku pojdzie na cicha.

W weekend pierwsze zacieranie. Zaczynam od bittera skomponowanego przez BA. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Minibrowar domowy juz w miare rozbudowany (dzieki wiedzy zaczerpnietej miedzy innymi z tego forum), dzisiaj kupuje jeszcze gar 40L. Lodowka turystyczna w drodze, filtr z rurek na ukonczeniu (fota w zalaczniku - jakosc kiepska poniewaz zdjecie z telefonu) - pozostalo polutowanie i naciagniecie sraczrurki.

Podobnie jak kolega janczo tez posiadam na wyposazeniu zone gustujaca w pszeniczniakach (sam tez od nich nie stronie ale o tem sza...:D ).

Pozdrawiam wszystkich i dziekuje za ogrom wiedzy przekazany poprzez to forum.

J.

Edited by agrest

Witaj i powodzenia.

a swoją drogą to rzeczywiście jest coś na rzeczy z tymi pszenicznymi dla żon :D

Witaj i powodzenia.

a swoją drogą to rzeczywiście jest coś na rzeczy z tymi pszenicznymi dla żon :D

Dobre przyciaga dobre. Ot i cala tajemnica - przynajmniej w przypadku mojej lepszej polowy. :)

Powodzenie sie przyda. Dzikuje unizenie.

J.

Pieronie, w realu najczesciej mozna mnie zlapac w Rzeszowie ale poniewaz wiatr bywa rozny wiec zaniesc moze mnie wszedzie :D

Witamy kolejnego piwowara z Podkarpacia!

Podobnie jak kolega janczo tez posiadam na wyposazeniu zone gustujaca w pszeniczniakach (sam tez od nich nie stronie ale o tem sza...:D ).

Pozdrawiam wszystkich i dziekuje za ogrom wiedzy przekazany poprzez to forum.

J.

no witam, witam :)

Alez sie milo zrobilo. Chyba sobie z tego tytulu golne mojej wlasnej, prywatnej, na wlasnej krwi wychodowanej, pszenicznej rozkoszy.

Wasze zdrowie w gardlo moje :D