Jump to content

[Piwny Garaż] Wyniki konkursu #piwogodneHerosów


Pierre Celis
 Share

Recommended Posts

zarządziliście, tak po prostu

Jesteście niesamowici, wielkie dzięki za wszystkie zgłoszenia. To jest ten moment w którym widzi się sens swojej pisaniny i tego co robię na blogu. Niektórzy walczyli wręcz do samego końca, ostatni mejl spłynął w niedzielę o 23:55. I słusznie, że został wysłany – nadawca znalazł się na podium ;)

Wpis komercyjny sponsorowany przez Ubisoft Polska

Pierwotnie zakładałem publikację wpisu na południe, ale po prostu się nie dało. Ilość zgłoszeń przeszła moje oczekiwania, a ich poziom sprawił, że bardzo długo musiałem zastanawiać się nad zwycięską propozycją. Cieszy mnie niesamowicie, że nie tylko osoby siedzące w piwowarstwie domowym czy rzemieślniczym zdecydowały się na udział w konkursie.

Dzięki temu oprócz receptur obliczonych co do grama każdego ze składników, dostałem też propozycje ogólnie rysujące obraz piwa. I każda z nich była wpasowana w realia HoMM.

Nie przedłużając, bo wiem że czekacie na wyniki :)

1. Michał Mamica

2. Piotr Kumiński

3. Michał Gasewicz

4. Grzegorz Guździoł

Michał, co ja się najeździłem dzisiaj za jednym z głównych składników to moje ;) Jutro zabieram się za warzenie piwa, zwycięzcom serdecznie gratuluję i będę już kontaktował się mejlowo.

Natomiast! To nie jest ostatni wpis na ten temat. Wasze zgłoszenia zdecydowanie zasługują na dłuższy wpis, połączę go z opisem zwycięskiego piwa. Dodatkowo uważam, że Wasza praca zasługuje na uznanie, więc myślę że jeszcze jakieś niespodziewajki uda mi się zaproponować :)Wyświetl pełny artykuł
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.