Skocz do zawartości

[Piwny Garaż] Wyniki konkursu #piwogodneHerosów


Pierre Celis

Rekomendowane odpowiedzi

zarządziliście, tak po prostu

Jesteście niesamowici, wielkie dzięki za wszystkie zgłoszenia. To jest ten moment w którym widzi się sens swojej pisaniny i tego co robię na blogu. Niektórzy walczyli wręcz do samego końca, ostatni mejl spłynął w niedzielę o 23:55. I słusznie, że został wysłany – nadawca znalazł się na podium ;)

Wpis komercyjny sponsorowany przez Ubisoft Polska

Pierwotnie zakładałem publikację wpisu na południe, ale po prostu się nie dało. Ilość zgłoszeń przeszła moje oczekiwania, a ich poziom sprawił, że bardzo długo musiałem zastanawiać się nad zwycięską propozycją. Cieszy mnie niesamowicie, że nie tylko osoby siedzące w piwowarstwie domowym czy rzemieślniczym zdecydowały się na udział w konkursie.

Dzięki temu oprócz receptur obliczonych co do grama każdego ze składników, dostałem też propozycje ogólnie rysujące obraz piwa. I każda z nich była wpasowana w realia HoMM.

Nie przedłużając, bo wiem że czekacie na wyniki :)

1. Michał Mamica

2. Piotr Kumiński

3. Michał Gasewicz

4. Grzegorz Guździoł

Michał, co ja się najeździłem dzisiaj za jednym z głównych składników to moje ;) Jutro zabieram się za warzenie piwa, zwycięzcom serdecznie gratuluję i będę już kontaktował się mejlowo.

Natomiast! To nie jest ostatni wpis na ten temat. Wasze zgłoszenia zdecydowanie zasługują na dłuższy wpis, połączę go z opisem zwycięskiego piwa. Dodatkowo uważam, że Wasza praca zasługuje na uznanie, więc myślę że jeszcze jakieś niespodziewajki uda mi się zaproponować :)



Wyświetl pełny artykuł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.