Skocz do zawartości

Uratujmy Browar Czarnków


2artur2

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Grunt, budynki, instalacje, "sieć" dystrybucji ( a raczej wypracowane umowy si sposób), technologia (załóżmy,że szału nie robi,ale coś warta jest na pewno), i co najważniejsze z policzalnych wartość MARKI .

A z niepoliczalnych tradycja, uznanie marki, przyzwyczajenie lokalnych konsumentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwnym trafem kilka grup/osób chciało nabyć owy browar za podaną przez Państwo kwotę' date=' dziwne...?? nie wcale nie dziwne' date=' ktoś to musiał policzyć i to porządnie policzyć.[/quote'']

Bardzo dziwne, bo browar był już wystawiany na sprzedaż parę razy i jakoś nikt go nie kupił.

Proszę Cię, kopyr sam wiozłem ludzi spod Bydgoszczy , 3 osobowa grupa zdecydowana kupić browar "tu i teraz" za gotówkę, jak dojechaliśmy na miejsce okazało się,że są problemy z przetargiem i zostaje on odroczony...

No to już w ogóle nie wiem gdzie Twoje obawy. Po prostu przebiją inne oferty i browar jest ich. Ja się bałem, że nie będzie chętnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grunt, budynki, instalacje, "sieć" dystrybucji ( a raczej wypracowane umowy si sposób), technologia (załóżmy,że szału nie robi,ale coś warta jest na pewno), i co najważniejsze z policzalnych wartość MARKI .

A z niepoliczalnych tradycja, uznanie marki, przyzwyczajenie lokalnych konsumentów.

To juz powiedziałem, że musze wszystko wyremontować. Grunt ok.

 

technlogia? Pewnie oprócz kadzi zaciernych wszystko do wywalenia i odgrzybienia, wykafelkowania itd.

 

Marka jak już ustaliliśmy zeruje sie z nakładami jakie musze ponieś.

 

PS Od dwóch pokoleń moja rodzina zajmowała się handlem. :beer: Coś tam w genach pewno siedzi :tort:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grunt' date=' budynki, instalacje, "sieć" dystrybucji ( a raczej wypracowane umowy si sposób), technologia (załóżmy,że szału nie robi,ale coś warta jest na pewno), i co najważniejsze z policzalnych wartość [b']MARKI[/b] .

A z niepoliczalnych tradycja, uznanie marki, przyzwyczajenie lokalnych konsumentów.

To juz powiedziałem, że musze wszystko wyremontować. Grunt ok.

 

technlogia? Pewnie oprócz kadzi zaciernych wszystko do wywalenia i odgrzybienia, wykafelkowania itd.

 

Marka jak już ustaliliśmy zeruje sie z nakładami jakie musze ponieś.

 

PS Od dwóch pokoleń moja rodzina zajmowała się handlem. :beer: Coś tam w genach pewno siedzi :tort:

Kadzie zacierne, jak i cała warzelnia są do zezłomowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kadzie zacierne' date=' jak i cała warzelnia są do zezłomowania.[/quote']

Czyli zostaje pusty budynek. Gołe ściany, bo pewno instalacje tez do wywalenia o oknach nie wspominając.

 

Naprawdę ten browar nie jest wart 6 mln.

Nie, budynki jak sądze nadają sie do generalnego remontu. Tu są tylko dwie wartości, czyli nieruchomość i marki Noteckie i Eire. Z czego 99% wartości, jak sądzę, stanowi nieruchomość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kadzie zacierne' date=' jak i cała warzelnia są do zezłomowania.[/quote']

Czyli zostaje pusty budynek. Gołe ściany, bo pewno instalacje tez do wywalenia o oknach nie wspominając.

 

Naprawdę ten browar nie jest wart 6 mln.

Znam ludzi którzy chcą dać nawet nieco więcej, do okien się nie czepiaj bo to moja działka :tort: ,a elektryką możesz się zająć :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kadzie zacierne' date=' jak i cała warzelnia są do zezłomowania.[/quote']

Czyli zostaje pusty budynek. Gołe ściany' date=' bo pewno instalacje tez do wywalenia o oknach nie wspominając.

 

Naprawdę ten browar nie jest wart 6 mln.[/quote']

Znam ludzi którzy chcą dać nawet nieco więcej, do okien się nie czepiaj bo to moja działka ;) ,a elektryką możesz się zająć :)

No to dobra nasza. :P

 

Ja się już nie wypowiadam, bo nie znam nikogo kto by chciał wyłożyć 5, czy nawet więcej baniek za browar w Czarnkowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisząc technologia miałem na myśli sposób produkcji,a nie urządzenia. Same budynki nie są w najgorszym stanie,okna ok,ale czy kafelkowanie... tam jest stara fajna ceramiczna posadzka,której ja bym nie ruszał... otwarte kadzie i tanki leżakowe były remontowane 2 albo 3 lata temu, tzn kadzie wewnątrz+chłodzenie,tanki również wewnątrz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktoś się orientuje ile dał Ciechan za trupa Lwówka ? bo to może być wyznacznikiem ceny, o ile jak na razie Lwówek przechodzi reanimację, i oby szybko wrócił do zdrowia, o tyle Czarnków mimo kłopotów funkcjonuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktoś się orientuje ile dał Ciechan za trupa Lwówka ? bo to może być wyznacznikiem ceny, o ile jak na razie Lwówek przechodzi reanimację, i oby szybko wrócił do zdrowia, o tyle Czarnków mimo kłopotów funkcjonuje

Kilkaset tysięcy. No to jest uczciwa cena za Czarnków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktoś się orientuje ile dał Ciechan za trupa Lwówka ? bo to może być wyznacznikiem ceny' date=' o ile jak na razie Lwówek przechodzi reanimację, i oby szybko wrócił do zdrowia, o tyle Czarnków mimo kłopotów funkcjonuje[/quote']

Kilkaset tysięcy. No to jest uczciwa cena za Czarnków.

Ok ale orientujesz się ile kosztował Lwówek? Czarnków ma dobrą cenę, u mnie w wiosce za domek na rynku do rozbiórki jeden z lokalnych inwestorów zapłacił ok 600 tys, a to nie jest działka takiej wielkości na której stoi browar w Czarnkowie, o budynkach nie wspomnę, a do tego idzie produkcja i jest marka, a to najważniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.