Skocz do zawartości

Kłaniam się nisko !


kris1973

Rekomendowane odpowiedzi

Jak mówi ludowa mądrość: OD trzech razy sztuka, zatem w związku z wydarzeniem wczoraj wieczorem zaistniałym, wypada już się ujawnić i grzecznie przywitać z forumowym towarzystwem, na początku mojej przygody ze sztuką piwowarską.

 

Otóż wczora z wieczora została wysłana do flaszek, na stosownie długi areszt, moja trzecia warka (pierwsza z zacieraniem - Dunkel Wiezen z zestawu BA), co daje mi legitymację do odezwania się tutaj, bo taki sobie próg wyznaczyłem, że po zabutelkowaniu trzeciego browarka mogę pysk do ludzi otworzyć.

 

Zatem, uprzejmie pragnę się z Wami powitać !

Mam na imię Krzysztof, a kuchnia w funkcji browaru w której upichciłem moje warki mieści się w Krakowie. Zasilam grupę browarów prawobrzeżnych, na mapie (gdzie się grzecznie zaznaczyłem) widać, że jest nas kilkoro w okolicy ! Mocno się natężywszy dorzucilibyśmy kuflami na Zakrzówek, co nie ?

 

Z mety chcę złożyć wielkie dzięki dla wszystkich piszących na serwisie !!! Zanim złożyłem mój mikrobrowarek w całość, kilka miesięcy czytałem pilnie starając się ogarnąć temat. Informacje z Piwo.org były wspaniałą pomocą !!! Nie będę się rozpływał w komplementach, choć rezultat pracy wszystkich tworzących i administrujących serwis zasługuje na mnóstwo pochwał, niech wystarczy proste - bardzo dziękuję.

 

Jeszcze raz - cześć wszystkim !

 

Kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za ciepłe powitanie !

Nooooo, ale na miano piwowara to jeszcze będe musiał zapracować, póki co neofita ze mnie nieopierzony (niechmielony ?).

Hmmm, raczej nie "zapracować", skoro piwowarstwo to hobby a nie tyra, więc... zahobbicić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.