Jump to content

[Piwny Garaż] Erathia po latach


Pierre Celis
 Share

Recommended Posts

dopiero teraz się zastanowiłem czy było tam piwo

Czy ktokolwiek urodzony w latach 80-tych nie grał pod koniec następnej dekady w Heroes of Might and Magic III? Są standardy w branży piwnej („jasne, ciemne i pszeniczne”), są w muzyce, są i w grach komputerowych. Bez problemu można wymienić co najmniej 10 tytułów z czasów podstawówki, które większość mojego pokolenia będzie co najmniej kojarzyła. I HoMM jest jedną z nich.

Wpis komercyjny sponsorowany przez Ubisoft Polska

Różnica jest taka, że interesując się jako dzieciak grami komputerowymi, „akompaniamentem” do radosnego ciorania była co najwyżej cola. Teraz, kiedy znajdę czas na spokojne odpalenie jakiegoś, starszego lub nowszego, tytułu zazwyczaj dobieram sobie odpowiednie piwo. Takie swoiste quality me time, zaleta dorosłości tak jak możliwość zjedzenia deseru przed obiadem ;)

heroes-1.jpg

Wraz z Ubisoft Polska wpadliśmy na pomysł wspólnej celebracji 20-lecia serii Heroes of Might and Magic, która ma miejsce właśnie w tym roku. I będę potrzebował do tego Waszej pomocy, cieszę się, że wreszcie trafia się okazja zrobienia czegoś wspólnie ze społecznością PiwnyGaraż.pl. I oczywiście ta pomoc nie będzie za „bezdurno” ani „do portfolio” ;)

Ale o tym więcej w poniedziałek 20.07. Uzbrojcie się w cierpliwość i zapraszam na początku przyszłego tygodnia punkt 12. W końcu samo południe jest takie znamienne.Wyświetl pełny artykuł
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.