Skocz do zawartości

2015.10.10-11 Warszawski Konkurs Piw Domowych 2015- jesienna edycja


the_doctor

Rekomendowane odpowiedzi

A czy adres dostarczenia piw osobiście będzie ten sam co ostatnio?

Nie będzie:) Nowy adres:

Jabeerwocky Craft Beer Pub

ul. Nowogrodzka 12

00-511 Warszawa

z dopiskiem WKPD

Uprzedzając pytania: Tak, można dostarczać osobiście do Jabeerwocky:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, w regulaminie przy wpłatach jest napisane, że na adres e-mail podany w tytule wpłaty zostanie przysłane potwierdzenie po zaksięgowaniu jej. Przelew wykonałem tydzień temu, 22.09, potwierdzenia nie dostałem. Czy mam powody do zmartwienia, czy nie zawsze potwierdzenia są wysyłane? Tytuł wpłaty wypełniłem zgodnie z wytycznymi, sprawdzałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że jest możliwość zapewnienia piwu możliwości nagazowania się :) Moje SH IPA jest świeżo po butelkowaniu i potrzebuje postać w temperaturze pokojowej.

Ogólnie (bezosobowo):

 

Po konkursie będą pytania: "czemu moje piwo poległo, sędziowie nie mają smaku, konkurs źle przygotowany, itd".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mam nadzieję, że jest możliwość zapewnienia piwu możliwości nagazowania się :) Moje SH IPA jest świeżo po butelkowaniu i potrzebuje postać w temperaturze pokojowej.

Ogólnie (bezosobowo):

 

Po konkursie będą pytania: "czemu moje piwo poległo, sędziowie nie mają smaku, konkurs źle przygotowany, itd".

Albo jaki aldehyd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat IPA to nie styl , który warzy się pół roku przed konkursem  ;) Miesiąc w fermentorze, to raczej wystarczajaco długi czas, żeby zrobić dobre piwo w tym styl , a piwo 2 tygodnie pu butelkowaniu może być w optymalnej formie, jezeli oczywiście drożdze nie pójdą spać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym miał pytanie czy można piwo przywieźć w sobotę? I w jakich godzinach? 

Ja właśnie czekałem z przywiezieniem bo Barleywine się musiał nagazować.

Edytowane przez quba16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że jest możliwość zapewnienia piwu możliwości nagazowania się :)  Moje SH IPA jest świeżo po butelkowaniu i potrzebuje postać w temperaturze pokojowej.

To lepiej zgłoś się z jakimś wnioskiem o optymalną temperaturę refermentacji, bo może być różnie :)

Piwa przed konkursami mogą (moim zdaniem powinny) być przechowywane w lodówkach - nie wiem, czy każdy organizator to zapewnia, 

ale np. I Podlaski KPD dzisiaj wrzucił zdjęcia piw w lodówkach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A czy adres dostarczenia piw osobiście będzie ten sam co ostatnio?

Nie będzie:) Nowy adres:

Jabeerwocky Craft Beer Pub

ul. Nowogrodzka 12

00-511 Warszawa

z dopiskiem WKPD

Uprzedzając pytania: Tak, można dostarczać osobiście do Jabeerwocky:)

 

w jakich godzinach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mam nadzieję, że jest możliwość zapewnienia piwu możliwości nagazowania się :)  Moje SH IPA jest świeżo po butelkowaniu i potrzebuje postać w temperaturze pokojowej.

To lepiej zgłoś się z jakimś wnioskiem o optymalną temperaturę refermentacji, bo może być różnie :)

Piwa przed konkursami mogą (moim zdaniem powinny) być przechowywane w lodówkach - nie wiem, czy każdy organizator to zapewnia, 

ale np. I Podlaski KPD dzisiaj wrzucił zdjęcia piw w lodówkach :)

 

To jasne :)  Wysłałem maila z prośbą do członków komisji ds. konkursu. Koniec tematu z mojej strony :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A czy adres dostarczenia piw osobiście będzie ten sam co ostatnio?

Nie będzie:) Nowy adres:

Jabeerwocky Craft Beer Pub

ul. Nowogrodzka 12

00-511 Warszawa

z dopiskiem WKPD

Uprzedzając pytania: Tak, można dostarczać osobiście do Jabeerwocky:)

 

w jakich godzinach :D

 

Podejrzewam, że w godzinach pracy pubu, ale przed prime time. Najlepiej kontaktować się z nimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym miał pytanie czy można piwo przywieźć w sobotę? I w jakich godzinach? 

Ja właśnie czekałem z przywiezieniem bo Barleywine się musiał nagazować.

Jak wyżej. Napisz do pubu:) Chociaż myślę, że nie będzie problemu z przywiezieniem piwa w sobotę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysyłacie może potwierdzenia mailowe, że zgłoszenie zostało przyjęte?

Paczka doszła 30.09, była nieźle zabezpieczona, więc wszystko powinno być ok, ale zawsze człowiek by się czuł lepiej, gdyby miał pewność, że zgłoszenie przyjęto i butelki całe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie, po jakim czasie oczekiwać potwierdzenia, że przelew wpłynął? Kasę przelałem w poniedziałek przed południem.

 

Potwierdzenia prawdopodobnie będą wysyłane w czwartek/piątek

 

 

Może jakaś lista startowa?

 

Jeszcze przyjmujemy piwa. Pewnie zostanie podana lista finałowa w sobotę. Ogłoszenie wyników na festiwalu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.