Skocz do zawartości

Gdzie na piwo


ceemte

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pomysl na zalozenie czegos podobnego jak na BB. Moznaby umieszczac informacje o miejscach gdzie jest cos wartego wypicia z podzialem na miasta/miejscowosci. Wiadomo, ze domowe najlepsze ale czasem spotyka sie ze znajomymi w knajpie. Warto wiedziec, ktora wybrac.

 

Np. ostatnio w conajmniej dwoch knajpach osiedlowych w Katowicach pojawilo sie czeskie lane Primator pszeniczne, ciemne i lager + kilka rodzajow w butelkach. W miescie przytloczonym "troskliwa opieka" KP to fakt warty odnotowania :]

 

co o tym myslicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem przeciwna. Pozostańmy typowym forum piwowarskim :P

Zawsze można założyć watek w Hyde Parku do wymiany informacji o miejscach z ciekawym piwem. Na ten moment, na tym forum uważam, że to wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak dori uważam, że nie ma co rozmywać formuły piwo.org. Nie ma sensu też dublować browar.biz na tym polu, bo i tak nigdy ten dział nie dorównałby jego odpowiednikowi z browaru.

 

A z zupełnie innej beczki zapraszam na browar.biz. Tam możesz podzielić się info o tych knajpkach. Tam nie jest tak strasznie. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście nie ma sensu i miejsca na taki dział na piwo.org.

 

A z zupełnie innej beczki zapraszam na browar.biz. Tam możesz podzielić się info o tych knajpkach. Tam nie jest tak strasznie. :P

Dokładnie. Czytuję, choć nie wszystkie działy, prawie codziennie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, to wycofuje pomysl.

Na BB po prostu nie podobal mi sie uklad tego forum, troche balaganiarsko jest to zrobione ale coz.

 

Po prostu ostatnio zaskoczylo mnie wkroczenie czeskiego piwa na katowicki rynek. Uwazam to za krok w dobra strone, jesli chodzi o kulture piwna. Moze cos sie zacznie zmieniac? Ile mozna pic napoj alkoholowy o smaku piwa, ktory dumnie nazywaja "piwem" :smilies:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pomysl na zalozenie czegos podobnego jak na BB. Moznaby umieszczac informacje o miejscach gdzie jest cos wartego wypicia z podzialem na miasta/miejscowosci. Wiadomo, ze domowe najlepsze ale czasem spotyka sie ze znajomymi w knajpie. Warto wiedziec, ktora wybrac.

 

Np. ostatnio w conajmniej dwoch knajpach osiedlowych w Katowicach pojawilo sie czeskie lane Primator pszeniczne, ciemne i lager + kilka rodzajow w butelkach. W miescie przytloczonym "troskliwa opieka" KP to fakt warty odnotowania :]

 

co o tym myslicie?

A gdzie konkretnie można delektować się wymienionymi przez ciebie trunkami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.