Skocz do zawartości

III Siedlecki Zlot z Konkursem Piw Domowych (szczegóły) 18.07.2015


Kamilo

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszamy Was serdecznie do udziału w III Siedleckim Zlocie z Konkursem Piw Domowych. Zlot odbędzie się 18 Lipca 2015 na Zamku w Liwie. (38km od Siedlec75km od Warszawy)
Organizatorem III Siedleckiego Zlotu z KDP jest Siedlecka Loża Piwowarów Domowych, przy współpracy z Mazowieckim Oddziałem Terenowym Polskiego Stowarzyszenia PiwowarówDomowych.

Style konkursowe:
1. Bursztynowe Polskie Ale
2.Cydr – klasyczne podejście do cydru

 

451b4fa5f02e8397910bd414fdf20c30.jpg

 

Szczegóły zlotu:

Oficjalnie zaczynamy o godzinie 18, ale zapraszamy wszystkich wcześniej, można będzie zwiedzić Zamek, napić się piwa lub coś zjeść w  pobliskiej karczmie.

Jeżeli ktoś chce popływać na kajakach po rzece Liw istnieje taka możliwość, karczma wypożycza kajaki (w takim wypadku proponujemy przyjazd rano i wcześniejszy tel do karczmy w celu zamówienia kajaków nr: 514 220 035)

W Karczmie jest kilka pokoi do wynajęcia, można więc dzwonić i zamawiać na noc (numer wyżej).

Każdy kto chce będzie mógł rozbić namiot i przespać się na podzamczu, w sumie większość z nas tak planuje  :)

Co do jadła to będzie duży grill obsługiwany przez zaprzyjaźnioną firmę, która zapewni nam niedrogi poczęstunek. Kto chce wziąć ze sobą grilla, też może jak najbardziej i z niego korzystać.

 

Tu szczegóły dotyczące pamiątkowego zlotowego T-shirtu:

http://www.piwo.org/_/wydarzenia/t-shirt-iii-siedleckiego-zlotu-piwowar%C3%B3w-domowych-r267

 

Planujemy też pamiątkowe szklanki:

http://www.piwo.org/uploads/monthly_06_2015/msg-6036-0-59248600-1435142839.jpg

 

ps. poniżej dołączam zaproszenie z programem zlotu dla każdego domowego piwowara, liczymy na WAS :)

 

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH

 

Dobrej zabawy, domowego piwa i innych trunków, jak co roku nie zabraknie  :)

Zaproszenie na Zlot Liw 2015 Piwowarzy.pdf

Edytowane przez Kamilo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przywiozę do wypicia dwa kegi (belgian pale ale 14blg i amarillo pale ale 12blg). A na dobicie wezmę kilka butelek nienagazowanego barley wine 32  oraz udanego RISa. Z tego co wiem Kamil też ma przywieźć co nieco  :beer:

Namiotu chyba nie ma nawet co rozstawiać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz zlot już tuż, tuż! W najbliższą sobotę, 18 lipca przed piwowarami otworzą się bramy Zamku w Liwie. A jak to będzie wyglądać? Zobaczcie!

Siedlecka Loża Piwowarów Domowych zaprasza wszystkich piwowarów na doroczny Zlot Piwowarów w Liwie. Spotykamy się na Zamku!

https://youtu.be/zqnDqhdJCo0

Edytowane przez Kamilo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do zlotu pozostało kilka dni, na tą chwilę według prognoz pogoda szykuje się wyśmienita ponad 30C:

http://www.pogodynka.pl/polska/liw_liw

 

Przypominamy, że Zlot zaczynamy o godzinie 18:00, a kto zechce przyjechać wcześniej będzie mógł zwiedzić zamek, popływać kajakiem, poleżeć na kocyku, rozpalić grilla, wykąpać się w Liwcu lub pojeść swojskiego jadła w pobliskiej karczmie. :)

 

tu jeszcze raz filmik promujący zlot (kto przegapił)

 

Dopinamy wszytko i tu prośba do Was, kto się pojawi niech się wpisze w tym wątku. Pomoże nam to zaplanować jedzonko i miejsca siedzące. Piwa i tak nie przepijemy :)

 

Dzięki i do zobaczenia na Zamku!

Edytowane przez Kamilo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu jeszcze raz filmik promujący zlot (kto przegapił)

 

Dopinamy wszytko i tu prośba do Was, kto się pojawi niech się wpisze w tym wątku. Pomoże nam to zaplanować jedzonko i miejsca siedzące. Piwa i tak nie przepijemy :)

 

Dzięki i do zobaczenia na Zamku!

Widok z drona? ;-)

 

Ja będę. Z żoną i córką, choć nie wiem jak długo zostaną. Klepnąłem nocleg w karczmie.

 

Norberta i Sławka nie będzie.

Edytowane przez e-prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy przyjemność zakomunikować, że zaprzyjaźniona grupa muzyczna, która będzie nam umilała czas grając na żywo podczas naszego zlotu napisała pierwszą w Polsce, a być może i na świecie:

Pieśń Piwowarów Domowych   . . . "  ( słowa i muzyka R. Krzyżanowski

Utwór powstał specjalnie z myślą o III Siedleckim Zlocie z Konkursem Piw Domowych na Zamku w Liwie 18-07-2015 .

notes-edit-1-md.png

 

Premiera na żywo już w tą sobotę :)

 

Zapraszamy!

Edytowane przez Kamilo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na sobotę zapowiada się wyśmienita pogoda, chętni żeby przyjechać wcześniej mogą sobie urządzić piknik na podzamczu, zjeść coś w karczmie lub popływać kajakami.

W sprawie noclegu lub kajaków dzwońcie do karczmy:

http://www.pkt.pl/przy-zamku-karczma-noclegi-grill-kajaki/3448504/5-1/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj są.

 

Ja ze swej strony również dziękuję za niezłą imprezę, choć sporą jej część przespałem ;) hehhe

 

Żałuję, że przyjechało tak mało osób z południowej czy środkowej lubelszczyzny, skoro koledze z Krakowa wcale daleko nie było ;) Mam nadzieję, że to się zmieni, bo zarówno sama miejscówka jak i zaangażowanie Siedleckiej Loży Piwowarów oraz osób zaangażowanych w tę imprezę gwarantuje dobrą atmosferę.

 

A special thanks za wspaniałe miody Gucia, które jednak mnie pokonały.

Edytowane przez e-prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.