Skocz do zawartości

Nowy sklep - malteurop.shop.pl - Gdańsk


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Cześć,

Zamówiłem ostatnio worek Mep©Lager'a i waga oznaczona przez kuriera wynosiła 22.98. Wziąłem więc elektroniczną wagę "łazienkową" i pokazała ona 25.5 kg (z workiem). Waga łazienkowa ma teoretyczny błąd 100g, zrobiłem kilka prób i dane te potwierdziły się. Więc wygląda na to, że waga kuriera może trochę zaniżać. Zakładam, że między ważeniami słód raczej nie powinien nabrać wilgoci co mogło by wpłynąć na większą wagę, bo cały czas był zawinięty w folię i pozaklejany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile słodu kupiłeś? Jeśli kupiłeś 25 kg to tyle masz, bo wagi kurierskie rządzą się swoimi prawami, tym bardziej jeśli etykietę sporządził nadawca, który ma umowę na tańszy przewóz do 25 kg. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

No muszę pochwalić MaltEurop!

Zamówiłem 3 worki słodu na początku stycznia, po około tygodniu wysłałem informację co z moją przesyłką, gdyż ciagle do mnie nie dotarła (11 stycznia). Po czym dostaję telefon z przeprosinami i worek słodu w gratisie za zwłokę! Naprawde szacun za podejście do klienta!

 

Kolejny raz polecam w 100%!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o obsługę klienta to mają świetną, na maila zawsze otrzymywałem pełne informacje dotyczące moich pytań, zaproszenie do obejrzenia zakładu, wysyłka szybsza niż określona w regulaminie, do tego w odpowiedzi na tekst, który napisałem tylko na forum, że wywaliłem atest, który był przyczepiony do worka razem z listem przewozowym dostałem go na maila.

 

Słody też dobre, zero problemów z wydajnością czy mętnością, czyste. Mogę polecić i o ile nie załatwiam słodu w akcjach słodowych lub po znajomości, to regularnie zamawiam z ME.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25kg słodu w gratisie ?

 

Tak! ;)

 

Jeśli chodzi o obsługę klienta to mają świetną, na maila zawsze otrzymywałem pełne informacje dotyczące moich pytań, zaproszenie do obejrzenia zakładu, wysyłka szybsza niż określona w regulaminie, do tego w odpowiedzi na tekst, który napisałem tylko na forum, że wywaliłem atest, który był przyczepiony do worka razem z listem przewozowym dostałem go na maila.

 

Słody też dobre, zero problemów z wydajnością czy mętnością, czyste. Mogę polecić i o ile nie załatwiam słodu w akcjach słodowych lub po znajomości, to regularnie zamawiam z ME.

 

Dokładnie, podpisuje się pod tym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

O 10.48 w poniedziałek dostałem potwierdzenie zamówienia. Przelew tego samego dnia - przesłałem potwierdzenie. O 10.30 we wtorek kurier przyniósł paczkę - choć atestu, ani specyfikacji słodu nie było - mniej niż 24h. REWELACJA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cześć :)

Zamówienie w niedziele ok godziny 16 i wykonany przelew, odbiór słodu wtorek 14:05. Jedyne 550 km. Biorąc pod uwagę że pierwsza sesja elixiru wyszła z mojego banku w poniedziałek o godz. 11, to chyba wysyłają akonto .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze ktoś wrzucić specyfikację z pilznenskiego, jakaś w miarę świeżą? Lubię ich slody ale ktoś tam ma słabą pamięć jeżeli o to chodzi.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Strona już działa, w związku z tym mam pytanie. Czy ta firma oferuje śrutowanie słodu?

Jeżeli nie oferuje, to pomiędzy słodem od nich śrutowanym w domu, a słodem ze sklepów, który zamawiam ześrutowany odczuję jakąś różnicę?

Zastanawiam się, czy zakup śrutownika i śrutowanie da mi jakąś korzyść w jakości, bo oszczędność nie jest wielka.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to nie śrutują.

 

Pytanie czy Ci pasuje słód śrutowany w sklepie którym zamawiasz?

Jeśli nie masz problemów z filtracją ani z bardzo niską wydajnością, to nie ma sensu kupować śrutownika.

Inna sprawa że słód nieśrutowany można dłużej i lepiej przechowywać.

Ja mam śrutownik od Patryka z forum i sobie chwale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maciek1221 

Ja w tym roku poszedłem w stronę własnego śrutowania wiec myślę ze 1 słowo mogę ci powiedzieć: warto. 

 

U mnie padło na najtańszy śrutownik: Corona, na promocji z dostawą zapłaciłem 64zł, trochę z obawy że jednak za dużo zabawy będzie z samodzielnym śrutowaniem. Plan był taki aby przejść na ten od Patryka, na chwilę obecną wystarcza Corona.  Początkowo musiałem trochę pokombinować ze szczelina ( pierwsze 2kg) ale teraz różnicy nie widzę w jakości samego śrutowania bo mogę ustawić troszkę drobniej wiec i wydajność mi skoczyła  ( co prawda o 3% ale i tak mam bardzo wysoką ) a jak mam duży zasyp to troszkę grubiej.

 

Ręczne śrutowanie 5 kg myślę że około 7-15 min. Tak trzeba się omachać i pewnie pójdę we wkrętarkę. Ja zakładam taki foliowy kołnierz i nic się nie pyli jedynie to czasem cos się sypnie ale moje obawy o stwarzanie niesamowitego bałaganu okazały się mylne. 

Cały zakup był spowodowany tym że i tak zamawiam na cały rok surowce ( nie mam fajnego sklepu w pobliżu), wiec postanowiłem trzymać sług nieześrutowany i śrutować zależnie od potrzeb. 

 

Co do Słodu z Malteurop to nie odbbiega jakością od innych wiec polecam. Darmowa dostawa też jest na duży +  


Edit:  Niesamowicie lubię zapach świeżo śrutowanego słodu. 

Edytowane przez Konstoi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maciek1221

Ja biorę od nich po 25kg bo jest tanio, dobrze i z dostawą do domu za free. Choć śrutownik szybko się nie zwróci (ja dałem ponad 300zl u Patryka), to nie jesteś od nikogo zależny. No chyba, że robisz male zasypy. Mi schodzi po 8-10kg na 40l, więc mi się opłaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja planuję zakup śrutownika. Można jakieś foto "śrutownika od Patryka"? I czy ześrutuję nim bardzo drobno, wręcz na mąkę do innych celów?

A ja zwykle śrutuję 25 kg. Mam maszynkę do makaronów za wolna jak dla mnie i chyba za niedługo ją zatrę.

Edytowane przez l3onsjo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, l3onsjo napisał:

Ja planuję zakup śrutownika. Można jakieś foto "śrutownika od Patryka"? I czy ześrutuję nim bardzo drobno, wręcz na mąkę do innych celów?

A ja zwykle śrutuję 25 kg. Mam maszynkę do makaronów za wolna jak dla mnie i chyba za niedługo ją zatrę.

Nie ten temat.

Jest na forum temat dotyczący śrutownika od Patryka LINK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.