Jump to content
Sign in to follow this  
bnp

dobre ;)

Recommended Posts

Kurde ale oszołom z tego kolesia, przegapiłem tak jak kolega wyżej, ale nic straconego dzisiaj się uśmiałem po pachy :)

Może i gość jest niesamowity, ale pamiętam jak sam zaczynałem i też pisząc na GG by nie śmiano się ze mnie na forum. Też pisałem o pierdołach, bo nie mogłem sam wyobraźnią przeskoczyć tematu.

Wiele jednak dała mi broszurka Ziomowita Fałat z BA, ale mimo tego dzwoniłem i pisałem.

Teraz wszystko jest proste.

A ja zaczynam się utwierdzać w przekonaniu, że gość sobie robi jaja.

I ja też tak myślę jaja sobie robi jak nic.Ja zaczynając przeczytałem książkę Ziemka i wogóle nie pytałem na forum bo było mi głupio, a jak już kilka warek wykonałem, to wtedy pytałem w miarę sensownie, myślę.

I ja też tak myślę jaja sobie robi jak nic.Ja zaczynając przeczytałem książkę Ziemka i wogóle nie pytałem na forum bo było mi głupio, a jak już kilka warek wykonałem, to wtedy pytałem w miarę sensownie, myślę.

To nawet nie o to chodzi, ale najpierw pisze, że szkoda mu kasy, a potem, że butelki chce kupować w winohobby. Po prostu patrzy co mu odpowiedzą na jego kretyńskie pomysły. To samo z garnkiem.

Wogóle jakiś sprawny inaczej, ale tak jak mówisz robi sobie jaja, mój syn sześcioletni zadaje mądrzejsze pytania niż ten gostek.Niby mu szkoda siana, ale mu nie szkoda.Dziwny jakiś

Niemożliwe jest udawanie takiej indolencji, on tak na poważnie moim zdaniem.

Inna sprawa, że gość kompletnie nie potrafi się skupić na jednej myśli nawet :), obstawiam poniżej 18.

Edited by admiro

Osobiście czytałem fora grubo ponad rok zanim poczyniłem jakieś konkretne kroki piwowarskie. Uśmiałem się serdecznie przy kompie :) , aż rodzinka się ze mnie śmiała! Podejrzewam że kolo ma 14 lat i nadal nie wie jak się wiąże buty :) , a chce szpanować przed małolatami że robi piwo. Mój wniosek: Warto czytać i się śmiać :)

Nie doczytałem do końca bo mi szkoda czasu.

Ale gostek robi sobie JAJA totalnie :) :)

Koleś ma u mnie 1000 punktów za stwierdzenie "Ok skoro wszystko będzie w instrukcji to ok.A co do butelek to się będzie zbierać.Dział już można zamknąć na dobre skoro już wszystko wiem.Podziękowania dla Marusia za wiadomość na emailu co i jak z zacieraniem i załącznikiem." Kurde, czytam i czytam, degustuję, rozmawiam i jakoś mi ta wiedza do mojej łepetyny trudno wchodzi. Ale ze mnie matoł :P

Koleś ma u mnie 1000 punktów za stwierdzenie "Ok skoro wszystko będzie w instrukcji to ok.A co do butelek to się będzie zbierać.Dział już można zamknąć na dobre skoro już wszystko wiem.Podziękowania dla Marusia za wiadomość na emailu co i jak z zacieraniem i załącznikiem." Kurde, czytam i czytam, degustuję, rozmawiam i jakoś mi ta wiedza do mojej łepetyny trudno wchodzi. Ale ze mnie matoł :P

Nawet płeć Marusi zmienił :D :D Chirurg jakiś czy co ?

Wy się śmiejejcie a to pewnie admin sobie ze wszystkich jaja robi, bo to aż niemożliwe, żeby ktoś tak pisał.

Wy się śmiejejcie a to pewnie admin sobie ze wszystkich jaja robi, bo to aż niemożliwe, żeby ktoś tak pisał.

Art to na pewno nie. Wydaje mi się, że to jednak autentyk.

Myślisz, że ART nie ma nic innego do roboty tylko pisać głupawe posty?

Wy się śmiejejcie a to pewnie admin sobie ze wszystkich jaja robi' date=' bo to aż niemożliwe, żeby ktoś tak pisał.[/quote']

Myślisz, że ART nie ma nic innego do roboty tylko pisać głupawe posty?

To miało być zrozumiane jako żart, ale już sam staję pod pręgierzem

@kris1973 i elroy, mylicie mi się przez te avatary ;) ;)

Spokojnie :) Jak się bardzo pomylisz, to na pewno to zauważysz szybko ;)

A tak w ogóle, to chyba sobie zmienię avatara na kolorowego. Mam karnet na solarium od znajomego i kończy się w tym roku kalendarzowym. :D;)

ps: a dlaczego w tym wątku Ci się mylimy ?

znaczy, nie mylicie w ogóle :D

uśmiałem się z avatara @kris1973 i napisałem w tym wątku ;) co by nie śmiecić po forum

pozdr

A tak w ogóle, to chyba sobie zmienię avatara na kolorowego. Mam karnet na solarium od znajomego i kończy się w tym roku kalendarzowym. ;):D

Nie bądź taki Andrew Lepper ;) , lepiej zmień na avatar który miałeś po żywcu ( ze zarostem ) był niepowtarzalny. ;)