Skocz do zawartości

Szukam piwowarów z Legnicy i okolic


mpyrkosz

Rekomendowane odpowiedzi

W Chocianowie jest też nowy piwowar często wchodzi na czat ;) A tak to gdybyś był przejazdem to zapraszam do Bytomia Odrzańskie choć fakt prawie 75 km... Więc już dalsze okolice ;) Zawsze do Wrocławia masz rzut cegłówką dwa splunięcia, a tam piwowarów jak mrówków ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem z okolic Legnicy ale niestety już tam nie mieszkam ale za miesiąc będę na w okolicach na urlopie i nawet będę brał ze sobą swoje wyroby bo znajmy ze Szczecina chce spróbować, mogę wziąć coś więcej i możemy się ugadać na browara :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem z okolic Legnicy ale niestety już tam nie mieszkam ale za miesiąc będę na w okolicach na urlopie i nawet będę brał ze sobą swoje wyroby bo znajmy ze Szczecina chce spróbować, mogę wziąć coś więcej i możemy się ugadać na browara :)

Ciebie już zauważyłem jakiś czas temu przeglądając forum. Ale stwierdziłem, że jak mieszkasz w Norwegii to pewnie nie prędko Ci tutaj wracać :).

Bardzo chętnie się spotkam :). Chciałbym aby ktoś ocenił te moje piwa, czy to smakuje w ogóle :).

 

W Chocianowie jest też nowy piwowar często wchodzi na czat ;) A tak to gdybyś był przejazdem to zapraszam do Bytomia Odrzańskie choć fakt prawie 75 km... Więc już dalsze okolice ;) Zawsze do Wrocławia masz rzut cegłówką dwa splunięcia, a tam piwowarów jak mrówków ;)

 

Ja w sumie pracuję w Polkowicach, tak więc po pracy miałbym już tylko 25 km i mógłbym podjechać. No ale wiadomo to się napić nie można. A do Wrocławia to w sumie taka sama droga.

Legnica to całkiem spore miasto i miałem nadzieję, że może kilka osób tutaj warzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam,

Poszukuję piwowarów z Legnicy i okolic. Jestem początkującym piwowarem i chciałbym z kimś powymieniać się doświadczeniami i oczywiście piwem :). Chętnych proszę o kontakt.

 

Zgłaszam się jako rodowity legniczanin. Co prawda teraz dużo siedzę we Wrocławiu, ale większość weekendów spędzam jednak w Legnicy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.