Skocz do zawartości

syrop skrobiowy


bnp

Rekomendowane odpowiedzi

no co ty, ja nigdzie nie napisałem że mój strop skrobiowy kupczy jest "naturalny"

 

 

to ty jesteś taki anty enzymom ?

 

to w takim razie koniec od dzisiaj z pastą do zębów -enzymy, z proszkiem do prania- enzymy, z jedzeniem z talerzy mytych w zmywarce- enzymy, koniec z jedzeniem świnki i kurczaka bo karmione paszą z enzymami. Wszędzie te sztuczne enzymy, można fobii dostać :smilies:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no co ty, ja nigdzie nie napisałem że mój strop skrobiowy kupczy jest "naturalny"

 

 

to ty jesteś taki anty enzymom ?

 

to w takim razie koniec od dzisiaj z pastą do zębów -enzymy, z proszkiem do prania- enzymy, z jedzeniem z talerzy mytych w zmywarce- enzymy, koniec z jedzeniem świnki i kurczaka bo karmione paszą z enzymami. Wszędzie te sztuczne enzymy, można fobii dostać :smilies:

Nie no to jak pisał Kopyr, trzeba sobie gdzieś tą kreskę postawić i nie posuwać się w kierunku kopiowania produkcji przemysłowej. I w mojej ocenie dobrze poznać wiedzę na temat enzymów czy syropów skrobiowych, ale moim zdaniem nie koniecznie warto tych produktów używać na co dzień w swoim domowym browarze.

Zresztą cały czas przy 4 składnikach nie jestem w stanie stworzyć receptury na idealnego bittera :), to co dopiero kombinowanie z nowymi dodatkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.