Skocz do zawartości

Festiwal Piwowarów 2010 / VIII Konkurs Piw Domowych


elroy

Rekomendowane odpowiedzi

Udział w obradach Jury KPD 2010 weźmie dr Ian Hornsey. Wykładowca Politechniki w Cambridge i założyciel browaru Nethergate (w którym osobiście warzył piwa nagradzane w konkursach). W 1999 roku wskutek marnego zdrowia przestał warzyć i poświęcił się pisaniu nt. piwowarstwa i winiarstwa. Jego ?History of Beer and Brewing? zyskała opinię dzieła klasycznego.

 

Do Żywca przyjedzie też Bruce Awford - przez wiele lat główny piwowar browaru BASS a później założyciel browaru Rudgate Brewery w Yorkshire. Tamtejszy Mild został uznany aktualnie za 'Champion Beer of Great Britain'

 

C.D.N. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 315
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
Żeby podgrzać atmosferę :tort: 19°C , możliwe opady przelotne

 

http://www.meteogroup.pl/pl/home/pogoda/pogoda_na_swiecie/pogoda_lokalna.html?cityID=48X3606&tx_mgcityweatherstatic_pi1[cityIDuse]=48X3606

No ja słyszałem, że do piątku ładnie, a potem ulewy. Wolałbym żeby się nie sprawdziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek, zaraz z samego rana - kierunek Żywiec :lol: Nie możemy się doczekać :) W sumie mamy tylko 33km do browaru, ale i tak tam spędzimy cały weekend. Nikt nie chciał być kierowcą :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek, zaraz z samego rana - kierunek Żywiec :lol: Nie możemy się doczekać :) W sumie mamy tylko 33km do browaru, ale i tak tam spędzimy cały weekend. Nikt nie chciał być kierowcą :lol:

To znaczy że wyruszacie piechotą? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek' date=' zaraz z samego rana - kierunek Żywiec :) Nie możemy się doczekać :lol: W sumie mamy tylko 33km do browaru, ale i tak tam spędzimy cały weekend. Nikt nie chciał być kierowcą :)[/quote']

To znaczy że wyruszacie piechotą? :)

Pewnie, ja biorę 2 kontenery na plecy i ruszamy :lol: A tak poważnie to samochodem, tylko wracać nikt nie chciał jak i w piątek tak i w sobotę. Każdy chce się napić piwa i tym bardziej na takiej imprezie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda pogodą' date=' ale mam nadzieje' date=' że komarów nie będzie :lol:[/quote'']

Jak mawiają Francuzi marne szanse. Ale dobrze, że przypomniałeś spakuję OFFa.

Przecież złego diabli nie biorą-komary też.

To by się zgadzało, bo mnie żrą aż strach. :okey:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie padać to komarów nie będzie :lol:

Żeby komarów nie było' date=' to musi lać. Zresztą wtedy one się schronią pod namiotem właśnie. :mad::monster:[/quote']

Lać nie musi, wystarczy, że jest duża wilgotność to nie fruwają.

 

Zobaczmy jak się przez cały dzień temperatury rozłożą.

http://www.meteogroup.pl/pl/home/pogoda/pogoda_na_swiecie/pogoda_lokalna/miasto/48X3606/zywiec/3.html?cityID=48X3606

 

:( :( Ta wersja już chyba będzie obowiązująca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.