Skocz do zawartości

Festiwal Piwowarów 2010 / VIII Konkurs Piw Domowych


elroy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 315
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

szop 007 spał w pokoju koedukacyjnym i seksie grupowym został pominięty. No straszne.

 

Może przestańmy pisać takie głupoty bo nas zbanują. Właśnie dzisiaj się dowiedziałem, że zostałem wyrzucony z forum wędlin domowych. Z tego co pamiętam to za złożenie koledze życzeń urodzinowych.

Nieźle lepiej się przyznaj, co życzyłeś solenizantowi?

A poważnie to na tamtym forum nie ma już miejsca dla ludzi myślących. W Brennej Gabi mi opowiadała o tych domowych wędlinach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szop 007 spał w pokoju koedukacyjnym i seksie grupowym został pominięty. No straszne.

 

Może przestańmy pisać takie głupoty bo nas zbanują. Właśnie dzisiaj się dowiedziałem' date=' że zostałem wyrzucony z forum wędlin domowych. Z tego co pamiętam to za złożenie koledze życzeń urodzinowych.[/quote']

Nieźle lepiej się przyznaj, co życzyłeś solenizantowi?

A poważnie to na tamtym forum nie ma już miejsca dla ludzi myślących. W Brennej Gabi mi opowiadała o tych domowych wędlinach.

Życzenia były dla mojej "połowicy". Po tym "incydencie" :beer: naniesiono poprawki w naszych profilach (brak dat urodzenia) :okey:. Nie mówię już o tym że od dawna nie mamy wejścia na tamto forum Ja juz dawno wiedziałam, że nie można tam mieć swojego zdania.

Bardzo się cieszę że pojechałam do Żywca :) . Spotkałam tam starych i nowych znajomych :okey: . Mogłam uściskać dłonie nagrodzonym. Dziekuję za wspaniałą zabawę . Za rok napewno się spotkamy :beer:.

Edytowane przez Gabi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRATULACJE!!!Dla organizatorów za przestrzeń na terenie browaru,dla zwyciężców konkursu piwowarskiego,za bardzo miłą atmosferę.Dziękuje wszystkim znajomym i nie znajomym za miło spędzony czas/tak szybko leci/ i wspaniałe piwa do degustacji z kufelka na smyczy.Gratulacje Dori za zwycięstwo i przejęcie pałeczki/buteleczki na cały rok. Do zobaczenia w Cieszynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzisiaj się dowiedziałem, że zostałem wyrzucony z forum wędlin domowych. Z tego co pamiętam to za złożenie koledze życzeń urodzinowych.

Myślę że nie żałujesz, może choć trochę. :okey:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz piewszy byłem, piwo piłem i dobrze się bawiłem.

 

Pozdrowienia dla wszystkich których udało mi się poznać w realu, miło było dopasować avatary do osób. Spróbowałem paru świetnych piw, te w namiocie piwowarskim był zdecydowanie najlepsze.

Poznałem blaski i cienie pracy barmana, bawiłem się przy tym świetnie.

Organizatorom jestem dozgonnie wdzięczny za super-hiper-wypasiony fartuch piwowarski, mini kufelki też zasługują na nagrodę Nobla, ale niestety swój rozbiłem :okey:

 

Szop007: drożdże udało mi się wydobyć z lodówki rano, dzięki jeszcze raz.

 

Z uwag organizacyjnych;

 

- brak parkingu płatnego, koszmar z parkowaniem samochodu

- mam pewien niedostyt rozmów technicznych - przydałoby się drobne wspomożenie organizacyjne, np. w postaci ogłoszenia - tu a tu próbujemy takie a takie piwa od tej do tej. Np. pszeniczne 12-13, pilsy 13-14, angielskie 14-15, belgi 15-16 itd. Każdy piwowar mógłby przynieść swoje piwa, poróbować cudze, podyskutowac o technologii itp.

 

Jescze ciekawostka o obronie Węgierskiej górki w 1939:

http://www.zywiecczyzna.pl/wegierska/szczegoly.php?129

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- mam pewien niedostyt rozmów technicznych - przydałoby się drobne wspomożenie organizacyjne, np. w postaci ogłoszenia - tu a tu próbujemy takie a takie piwa od tej do tej. Np. pszeniczne 12-13, pilsy 13-14, angielskie 14-15, belgi 15-16 itd. Każdy piwowar mógłby przynieść swoje piwa, poróbować cudze, podyskutowac o technologii itp.

Też mnie coś takiego kusi. Na WWP mi konsekwentnie nie wychodzi. Ale w Żywcu można by spróbować. W przyszłym roku za organizację najprawdopodobniej odpowiadać będzie PSPD, więc po prostu trzeba pomyśleć jak to zorganizować i po prostu wprowadzić taki punkt do programu. :okey:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufff wreszcie ochłonęłam :okey:

Cieszę się ogromnie z wygranej :okey: i trochę obawiam się jak to wszystko dalej się potoczy...

Dziękuję wszystkim za gratulacje. Dziennikarze byli pod wrażeniem atmosfery jaka panowała w namiocie piwowarskim. Mówili że takiej sympatii, życzliwości, radości życia dawno nie widzieli. Byli pod wrażeniem jak piwowarzy cieszyli się po ogłoszeniu każdego medalowego miejsca. Podkreślali że jest to niesamowite, że po prostu my się tak lubimy :beer:

 

Wielu osobom chciałabym podziękować za to weekendowe spotkanie, każdemu kogo napotkałam coś zawdzięczam :beer: i przepraszam, że wszystkich nie wymienię bo niechcący mogłabym kogoś pominąć. Są jednak dwie osoby do których kieruję specjalne podziękowania to Wojtek i Paweł - bez Was chłopaki nie poradziłabym sobie z dziennikarkami, spróbuję kiedyś jakoś się odwdzięczyć :) Dziękuję też wszystkim pozostałym którzy mi pomagali w warsztatach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za super spotkanie. I za możliwość spróbowania takiej ilości świetnego piwa. :okey:

Gratulacje dla laureatów. I dla naszej Mistrzyni. Brawo Dori. :okey:

Ech... super było. :beer:

Zdjęć narobiłem mnóstwo, trochę przejrzę i wrzucę do galerii...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widział em na fotkach że niektórzy piwowarzy mieli fartuchu ze swoim imieniem i nazwiskiem z jakiej to okazji ?

Ci co zdobyli pudła w poprzednich edycjach KPD zostali zaproszeni do prezentowania swoich wyrobów w zamian za co otrzymali m.in. te fartuchy tudzież załatwiono im noclegi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko wrócić do rzeczywistości po TAAKIEEEJ imprezie

Podziękowania dla organizatorów, zwycięzców

dla uczestników tych poznanych i tych których trzeba będzie poznać przy kolejnej imprezie :okey:

 

Special THX dla kierowcy naszego autobusu że bardzo nie krzyczał na to pobojowisko w autobusie oraz że dał się zarazić

piwowarstwem /zakupił zestaw/ :okey:

No i ekipie wesołego autobusu za zrobienie 40l wolnego miejsca w kegach i skrzynkach :beer: :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super impreza, mieliśmy okazję być pierwszy raz i na pewno za rok wracamy.

Gratulacje dla dori .

Dzięki kopyr za piwka, spróbuje,opisze. Szkoda,że miałem niewiele czasu na rozmowy (w piątek byłem w Żywcu służbowo a w sobotę musiałem już wracać do Poznania :okey: )

Podziękowania dla w wogosza za przechowanie kufla... jakoś tak o nim zapomniałem... :okey:

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufff wreszcie ochłonęłam :okey:

Cieszę się ogromnie z wygranej :okey: i trochę obawiam się jak to wszystko dalej się potoczy...

Dziękuję wszystkim za gratulacje. Dziennikarze byli pod wrażeniem atmosfery jaka panowała w namiocie piwowarskim. Mówili że takiej sympatii, życzliwości, radości życia dawno nie widzieli. Byli pod wrażeniem jak piwowarzy cieszyli się po ogłoszeniu każdego medalowego miejsca. Podkreślali że jest to niesamowite, że po prostu my się tak lubimy :beer:

 

Witam Dori i jeszcze raz wielkie gratulacje.

 

 

Wielu osobom chciałabym podziękować za to weekendowe spotkanie, każdemu kogo napotkałam coś zawdzięczam :beer: i przepraszam, że wszystkich nie wymienię bo niechcący mogłabym kogoś pominąć. Są jednak dwie osoby do których kieruję specjalne podziękowania to Wojtek i Paweł - bez Was chłopaki nie poradziłabym sobie z dziennikarkami, spróbuję kiedyś jakoś się odwdzięczyć :) Dziękuję też wszystkim pozostałym którzy mi pomagali w warsztatach :)

Nie ma sprawy, to była sama przyjemność. Bardzo lubimy z Pawłem warzenie wielo(saison)owe.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za rewelacyjne spotkanie piwowarskie! Organizatorzy są coraz bardziej przychylni nam piwowarom. Warte podkreślenia jest to, o czym pisała Dori. Atmosfera spotkania - bezcenne! To widać, że stanowimy zgrany, sympatyczny zespół, piwowarską brać.

Gratulacje dla Grand Champion'ki, wielkie brawa Dorotko! Gratulacje dla Staśka! Gratulacje dla wszystkich Laureatów!

Podziękowania za nocne szaleństwa dla mieszkańców Węgierskiej Górki. Wojtek i Paweł odwaliliście dobrą robotę na warzelni - dzięki. Podróż w jedną i drugą stronę miło upłynęła w towarzystwie Staśka, Łukasza i Michała.

Impreza bardzo sympatyczna. Jeszcze raz dziękuję za spotkanie / poznanie.

W przyszłym roku zorganizujemy się nieco lepiej z noclegami. Mam zarezerwowaną połówkę pensjonatu (zarezerwuję całość). Ktoś chętny :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla wszystkich zwycięzców, gratulacje dla Dori za najlepsze piwo Festiwalu. Dzięki wszystkim za wspaniałe towarzystwo. Do zobaczenia na kolejnej piwowarskiej imprezie. Oby szybciej, niż za rok.

No ja tez mam nadzieję, że szybciej. Będzie w tym roku impreza w Cieszynie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.