Skocz do zawartości

Festiwal Piwowarów 2010 / VIII Konkurs Piw Domowych


elroy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 315
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wielki szacun dla Wszystkich laureatów, dla mnie to też jakas wskazówka i motywacja aby się wiecej postarać w przysłości, szkoda że we wszystkich konkursach tak mało jest niemieckich piwa a o alcie nie wspomne. Jeszcze raz serdeczne gratulacje dla WIELKICH .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja gratuluję zwycięstwa Dori, która to pokazała jak się warzy piwo, które zna się od podstaw. Tu jurorom tak zasmakowało że nie mieli wyjścia tylko przekazać Granda. Wena również potwierdził swą klasę będąc dwa razy na pudle. Dodam, że nazwiska powtarzają się co roku co piwowarzy domowi podkreślają swoją klasę.

Festiwal wypadł rewelacyjnie dzięki organizatorom i dzięki nam, że tam byliśmy. Atmosfera przyjacielska na wysokim poziomie. Cieszę się że mogłem z Wami tam być.

Do zobaczenia!!! A tym czasem Grand Championa nowego mamy :okey:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja gratuluję zwycięstwa Dori, która to pokazała jak się warzy piwo, które zna się od podstaw. Tu jurorom tak zasmakowało że nie mieli wyjścia tylko przekazać Granda. Wena również potwierdził swą klasę będąc dwa razy na pudle. Dodam, że nazwiska powtarzają się co roku co piwowarzy domowi podkreślają swoją klasę.

Festiwal wypadł rewelacyjnie dzięki organizatorom i dzięki nam, że tam byliśmy. Atmosfera przyjacielska na wysokim poziomie. Cieszę się że mogłem z Wami tam być.

Do zobaczenia!!! A tym czasem Grand Championa nowego mamy :beer:

PS Wena a mówiłeś źe Grand Championa nie ma wśród nas, ale było inaczej (też możesz się pomylić :okey:-na szczęscie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie brawa dla organizatorów festiwalu za super organizację tegorocznej edycji :okey: . Przestrzeń, design, i logistyka były na najwyższym poziomie. Mnie urzekły 100mililitrowe kufelki do degustacji i do tego dystrybutory z wodą do płukania w/w wraz pojemnikami do wylewania. Możliwość spróbowania tylu gatunków nie zmąconych resztkami innych piw bezcenna!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufff wreszcie w domu. Nasz wesoły autobus dojechał szczęśliwie do Poznania. Dzięki wszystkim za mile spędzony weekend, a biorącym udział w konkursie, zwyciężcom, a szczególnie dori ogromne gratulacje i do zobaczenia za rok :okey:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szop 007 spał w pokoju koedukacyjnym i seksie grupowym został pominięty. No straszne.

 

Może przestańmy pisać takie głupoty bo nas zbanują. Właśnie dzisiaj się dowiedziałem, że zostałem wyrzucony z forum wędlin domowych. Z tego co pamiętam to za złożenie koledze życzeń urodzinowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szop 007 spał w pokoju koedukacyjnym i seksie grupowym został pominięty. No straszne.

 

Może przestańmy pisać takie głupoty bo nas zbanują. Właśnie dzisiaj się dowiedziałem, że zostałem wyrzucony z forum wędlin domowych. Z tego co pamiętam to za złożenie koledze życzeń urodzinowych.

Przeniesiesz się na inne zaprzyjaźnione forum piwowarskie :okey:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.