Jump to content

♂ ♀


Jacenty
 Share

Recommended Posts

Nie ma co ukrywać, więcej wśród piwowarów na forum jest facetów niż kobiet. Nie raz widziałem, że ktoś udzielając odpowiedzi przeoczył płeć pytającego-ej. Może warto wprowadzić te małe symbole np pod avatarem użytkownika?

Link to comment
Share on other sites

Nie twierdzę, że taka informacja jest na wagę złota. Dlatego zadaję pytanie, bo może byłoby to pewne ułatwienie, wyeliminowanie pomyłek.

Link to comment
Share on other sites

Jest równouprawnienie. Dziś nie ma piwowarki i piwowara. Jest dobre lub złe piwo. Owszem miło jest słyszeć, że piwo wykonała kobieta, ale jest to aspekt bardziej medialny niż mający wymiar merytoryczny. Ważniejsze jest to (jak uważam), że wiele osób, które zaczyna przygodę z piwowarstwem do niej nie wraca. Ba, sprzedaje sprzęt i zamyka definitywnie działalność. Jest to o tyle bardziej niepokojące, że gros osób to są osoby, które wyedukowały się na różnych warsztatach, prezentacjach czy prywatnych lekcjach i w ujęciu mentorów ten trud wydaje się być marnowiany.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.