Skocz do zawartości

prośba o pomoc (watek z piwem w tle)


janek22k

Rekomendowane odpowiedzi

Oto hasła reklamowe:

 

Żywiec. Możesz być pewien.

Żywiec. Kunszt warzenia piwa.

Żywiec. Dobrze zrobione.

Żywiec. Nadaje znaczenie.

Niestety twoje hasła są nie trafione.

@ 1. Niczego nie możesz być pewien bo w zimę smakuje inaczej niż latem' date=' dodatkowo zależy w jakiej części kraju je pijesz, np. w[b'] Suchej Beskidzkiej [/b]to zupełnie inne piwo niż np. w Gdańsku.

@ 2. Kunszt warzenia kojarzy mi się z rzemiosłem a tu przecież przemysł, komputery i chemia.

@ 3. Nie jest dobrze zrobione bo patrz pkt 1 i 2.

@ 4. Tego w ogóle nie zrozumiałem

Cześć. Mogę wiedzieć czemu akurat Sucha Beskidzka? To bardzooo blisko mnie. Przypadek? Poza tym Żywiec wszędzie teraz smakuje źle. Przynajmniej dla mnie :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@janek22k: może na użytek piwoszy zmień w swojej sondzie "Żywiec" na "Brackie", nie będziemy mieli takich oporów. Ta sama firma, a piwo badziej cenione. A wyników to nie zaburzy, chodzi przecież o hasło reklamowe.

 

Ja wybieram:

 

Brackie. Dobrze zrobione.

Trafiłem na forum ludzi strasznie "wybrednych" smakoszów, ale może i dobrze, zobaczę co z tego wyjdzie.:D

 

Coder, tak jak piszesz, chodzi mi o hasło, ale jednak hasło dla Żywca. Jeśli komuś nie pasuje "Żywiec" to można sobie inne dopasować, na przykład "Żywca" jak kiedyś było jeszcze dobre;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafiłem na forum ludzi strasznie "wybrednych" smakoszów, ale może i dobrze, zobaczę co z tego wyjdzie.:)

Trafiłeś na forum piwowarów domowych co zresztą jest napisane na samej górze strony. I nie jesteśmy wybredni, tylko jesteśmy normalni. Najnormalniejsi w świecie.

 

Żaden świadomy piwosz w Polsce nie lubi piw koncernowych. Ty chcesz robić reklamę dla koncernu. Obserwując prasę i rózne komunikaty z branży reklamowej mamy niezły ubaw, bo to co wypisują spece od reklam to jeden wielki bełkot.

 

Jak widać ty też zabrałeś się za robienie hasła reklamowego dla Żywca a podejrzewam, że nie wiesz z czego warzy się piwo.

 

Zacznij od zapoznania się z technologią produkcji piwa w wielkich koncernach, małych browarach i domowych browarach. Różnice są kolosalne. Gdy już to wszystko przyswoisz wtedy rozmyślaj nad hasłem reklamowym.

 

Wcześniej nie ma to sensu, bo dołączysz do całej masy innych co umieją tylko bredzić i kłamać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mogę wiedzieć czemu akurat Sucha Beskidzka? To bardzooo blisko mnie. Przypadek? Poza tym Żywiec wszędzie teraz smakuje źle. Przynajmniej dla mnie :)

 

Pozdrawiam

Bo kiedyś (ze 2-3 lata temu) tam piłem Żywca z nalewaka w tej słynnej karczmie i był na prawdę bardzo dobry, następnie w Lanckoronie pod Krakowem, jakiś taki bardziej wodnisty ale nadal pijalny. Pod Częstochową smakował jak Warka. Tydzień później byłem na Mazurach a następnie nad morzem, tam już prawie nie dało się tego pić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.