Skocz do zawartości

Wspólna fotka.


Jejski

Rekomendowane odpowiedzi

Erloy zaraził mnie pomysłem pisząc w tym wątku "Natchnęło mnie dzięki temu, że może zrobimy w któryś weekend coś w stylu "dzień warzenia", gdzie każdy zabierze się do pracy, a po jednym zdjęciu z piwowarem w roli głównej prześle do mnie.

Połączę wszystkie zdjęcia w jedno duże a do każdego dopiszę nick i miasto smile Taka mała akcja zapoznawcza forumowiczów smile

ps: może to temat na osobny wątek - w razie czego wydzielę."

Myślę że można by zrobić wspólną fotkę forumowiczów z nickiem, imieniem i miejscowością. Akcja zapoznawcza to dobry pomysł. Kto jest za i ma jakieś jeszcze propozycje?

Edytowane przez Jejski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że można by zrobić wspólną fotkę forumowiczów z nickiem' date=' imieniem i miastem.[/quote']

A jak ktoś mieszka na wsi to nie może? ;)

@ Tomek-Pasieka

Wyedytowałem miasto na miejscowość

@ bielok

Oczywiście że nie musi być w tym samym czasie.

@2artur2

Nie musi to być fotka z zacierania. Spokojnie można się zaprezentować z kuflem w dłoni itp.

Technicznie widzę to tak że ma być maksymalnie widoczna osoba, czyli max "amerykański plan". Rozdzielczość to powiedzmy 1024x768.

Edytowane przez Jejski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł dobry i oczywiście się pod nim podpisuje. A co myślicie o połączeniu owych zdjęć z mapą piwowarów? Można by stworzyć (oczywiście za zgodą zainteresowanych) swego rodzaju avatary na mapie, w których będzie oprócz obecnych danych również zdjęcie i np. mail.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł dobry i oczywiście się pod nim podpisuje. A co myślicie o połączeniu owych zdjęć z mapą piwowarów? Można by stworzyć (oczywiście za zgodą zainteresowanych) swego rodzaju avatary na mapie, w których będzie oprócz obecnych danych również zdjęcie i np. mail.

A to wystarczy sobie dodać takiego avatara na forum i już się wyświetli na mapie ;) A dane kontaktowe przez profil.

Mapa piwowarów nie będzie dalej rozbudowywana o kolejne funkcjonalności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha nie wiedziałem ;) . Przepraszam za zaśmiecenie wątku.

 

To ustalmy termin od kiedy i do kiedy wysyłamy zdjęcia i oczywiście wysyłamy do Kolegi Elroya?

Jak tylko dogadamy tutaj http://www.piwo.org/forum/p30780-Dzisiaj-16-43-26.html#p30780 to będę pisał co i jak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.