Jump to content

[Docent] Wieczór, noc i popołudnie w Hoppiness


Pierre Celis
 Share

Recommended Posts

HoppinessOtwarcie30 maja odbyła się inauguracyjna impreza w nowym warszawskim wielokranie Hoppiness. Na wydarzenie zawitali goście z Krakowa a mianowicie Marek Bakalarski z Pracowni Piwa oraz Kuba Rosiek z Tap House. Na oficjalnym otwarciu z kranu popłynęła nowość Pracowni – Krakowski Spleen w modnym ostatnio stylu session IPA. Początkowo niepokoił rubinowy kolor piwa sugerujący jego karmelowy charakter. Na szczęście piwo okazało się pijalne ale jak słusznie zauważono w komentarzach na FB – które piwo Pracowni takie nie jest? Korzystając z zapowiedzi Eli, że czeka na nas dnia następnego ze śniadaniem, postanowiliśmy kontynuować imprezowanie w całodobowym PiwPaw, a wcześniej zajrzeliśmy do Jabeerwocky. Leniwa niedziela na deptaku w samym centrum miasta przy dobrym piwie i w dobrym towarzystwie warta była zarwanej nocy. Niedługo powinien też pojawić materiał wideo zrealizowany na otwarciu wspólnie z HoppyNews :)

L1700744Kucharz Marcin Jabłoński zaserwował mrożone azotem piwne lodyRosiek nabijaojciec KowalL1700753L1700757Ania z ChmielarniL1700762L1700765L1700767L1700772L1700774L1700775Josefik polewa swojego OlbrachtaL1700780Tak jest, Perła zawitała do stolicy!Kuba - Chlarnia, Warszawa, PolskaMagda z natolińskiej BeczkiBrowarzyciel i MagdaL1700794PiwPaw 9 rano, emes w formieEla - HoppinessJosefik z córąAngielskie śniadanieL1700816Michał Kopik - bezalkoholowoKrakowski spleen w centrum Warszawyb.gif?host=polskieminibrowary.pl&blog=14

Wyświetl pełny artykuł
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.