Skocz do zawartości

Migracja joomla1.5.9 na 3.3 lub na WP


Rekomendowane odpowiedzi

Koleżanki i koledzy,

szukam osoby która potrafi zrobić udana migrację strony internetowej na silniku joomla 1.5.9 lub zaktualizować do wersji 3.x

Powiem szczerze jestem zielony w tym temacie, setki przeczytanych stron, poradników niestety są mało skuteczne nie mając podstaw do zabawy z tworzeniem stron internetowych.

Mam wykupioną domenę, ledwo działająca stronę, bałaganem w panelu administracyjnym, i nie wspieranym silnikiem.

Jeśli są osoby dla których to jest pestka to proszę o info i ewentualne koszty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co gdzieś doczytałem to z 1.5 idzie zrobić migracje ale najpierw trzeba uaktualnić 1.5.9  do wersji 1.5.29 bodajże. A przyznam się szczerze nie wiem jak to robić i jestem totalnie zielony...

Nie wiem jak podmieniać pliki w katalogu i jak instalować dodatki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już od dawna nie siedzę w Joomli więc nie pomogę bezpośrednio.

Sama migracja to dość prosta sprawa bez problemu zrobisz to z jakimś komponentem w dość banalny sposób.

 

Choćby Ji Migrator powinien zrobić to czego oczekujesz.

Opis krok po kroku -> http://www.jinfinity.com/support/documentation/49-ji-migrator-migrating-from-joomla-1-5-to-joomla-3-0-part-1-2

 

Jednak problemem będzie twoja templatka. Joomla 3.X.X na pewno nie będzie z nią kompatybilna więc najprościej znaleźć sobie jakąś nową dedykowaną pod Joomle 3 lub sprawdzić czy ta której używasz nie ma nowszej wersji.

 

W razie czego pamiętaj o backupach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.