Skocz do zawartości

Świat drożdży Tarnów sklep stacjonarny i internetowy


Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem sklep w Tarnowie gdzie można kupić produkty i sprzęt do browarnictwa i nie tylko...

Alkohole, piwo, akcesoria, domowy wyrób wędlin.

 

www.swiatdrozdzy.pl/

 

Zapraszamy do nowo otwartego sklepu stacjonarnego w Tarnowie!!!
 

ul. Targowa 10

33-100 Tarnów

Sklep otwarty:

od poniedziałku do piatku

w godz. od 9:00 do 17:00

w sobotę od 9:00 do 13:00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie szału nie ma ale trzymam mocno kciuki że sklep się utrzyma i może poszerzy troszku asortyment, jak będę w okolicy podjadę zobaczę co jest i zapytam o tematy które nas interesują. Dam znać jak coś będę wiedział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z założeniem nowego sklepu alkoholowego i utrzymaniem go to już raczej będzie problem. Chodzi tylko o to żeby do łaskawych właścicieli trafiło, że jest zapotrzebowanie na niszowe piwo. W trzykrotnie mniejszych Gorlicach potrafią mieć dobrze zaopatrzony sklep a u nas... jak kulą w płot. Nawet w kwestii depozytu się na nas wypieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

z ciekawości spojrzałem w porównywarke- nie powiedziałbym że to cena kosmiczna.

31zeta w ale piwo. A strzegom w http://marxam-enology.pl/pl/p/Slod-PALE-ALE-Strzegom-5kg-srutowany/832 

22 zeta

 

Pozdrawiam przepłacających....

Edytowane przez biervorkoster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sorry ale nie rozumiem, kupiles weyermann'a zamiast strzegom i na tej podstawie oceniasz sprzedawce?

Nie, napisalem ze w alepiwo ten sam słód jest po 31 ( a teraz sprawdzałem i jest po 29, srutowany) a dla informacji podałem tez cene najtańszego tzn strzegomia. od sklepu stacjonarnego oczekuje cen podobnych do sklepów internetowych z tą różnicą  że nie płacę za przesyłkę.

 

Muszę dodać że w sklepie jest bardzo miła obsługa, panie starają się pomóc i doradzić.

Edytowane przez biervorkoster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep stacjonarny z zasady zawsze będzie droższy, bo musi wliczyć w ceny koszt placówki. Owszem nie ma kosztów wysyłki, ale wcale nie powiedziane, że ma być taniej. No bo niby wg. jakiego algorytmu? jakiej zasady?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.