Skocz do zawartości

Piwosze z Łańcuta - prośba o informację


Rekomendowane odpowiedzi

Witojcie!

Pochodzę z Markowej i tam też mieszkam. Najbliżej mam do Łańcuta - ale tam posucha. Był tam kiedyś sklep z piwami regionalnymi (ten naprzeciwko Greco i apteki 24H) ale on był ogólnie lipny z tego co wiem (mało towaru strasznie). Prosiłbym o namiary na jakieś sklepy z piwami regionalnymi w tym mieście.

Chciałbym sam otworzyć sklep piwny w Łańcucie (brakuje mi takiego czegoś) i chciałbym wiedzieć czy jest popyt na to tam.

Liczę na dyskusję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie to mnie martwi. Sklep naprzeciw Greco to była bodajże filia świata piwa, ale ręki sobie nie dam uciąć. Byłem tam 2 razy, zawsze było tam PUSTO. Po prostu puste półki i nic więcej. 3 piwa na krzyż i tyle. W Rzeszowie w sklepie powiedzieli mi, że u nich pracowała kobieta co tam robiła. No i ona mówiła że gość tragedia, nie dość że żadnych inwestycji nie poczynił, towaru zamawiał prawie że nic, no i strasznie długo mu schodziło z płaceniem (podobno jak się zatrudniła w Rzeszowie to miał 3 miesiące zaległe). W takim wypadku ja się wcale nie dziwię że ten sklep padł.

O tym drugim sklepie nie wiem NIC, nie wiem kiedy powstał, jak, kiedy upadł i dlaczego. Może był dobry, tylko popyt mały. Może go właściciel przegnał (dołożył mu czynsz czy coś), może jakiś zatarg z US (którzy to lubią się dopierdalać do ludzi co nie mogą się bronić). Dlatego właśnie szukam odpowiedzi. Jeżeli to mały popyt, to nie ma raczej sensu próbować swoich sił w tym biznesie tam. Jeżeli to był zatarg z właścicielem to a nuż widelec się uda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Cetnarskiego to był ten sam sklep, przenieśli się pod synagogę i potem padli, Łańcut to za mała mieścina na takie sklep (w Przemyślu ,Sanoku też chyba zlikwidowali tego typu sklepy, a to  większe miasta), byłem tam tylko raz (na początku i piw było trochę), potem nie interesowałem się tym, nie kupuję piwa.

 

Sprawdź na browarbiz , poszukaj sklepów w podobnych  i trochę większych miastach czy dają radę, szkoda się pchać w coś co może nie wypalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.