Skocz do zawartości

Zamówienie grupowe na fałszywe dno


zielczi

Rekomendowane odpowiedzi

Fałszywe dno jakie ja mam 325mm mogę załatwić za 85 zł plus wysyłka. Wygląda tak.... ok z komórki nie mogę dodać ; (

85 to już ciekawa kwota. Może przy większej ilości byłoby jeszcze taniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Fałszywe dno jakie ja mam 325mm mogę załatwić za 85 zł plus wysyłka. Wygląda tak.... ok z komórki nie mogę dodać ; (

85 to już ciekawa kwota. Może przy większej ilości byłoby jeszcze taniej.
No tak, ale jak każdy chce inny wymiar. Ktoś do mnie na priva napisał że potrzebuję rozmiar fi 500mm. Zresztą pisało do mnie mnóstwo osób ale żaden wymiar się nie powtórzył, a dobrego jeden chce mieć otwór drugi dwa o jeszcze jeden wycięcie na zawiasy. Więc nie ma opcji aby zrobić jednakowe. A każde inne to inny projekt na laser i wychodzi cena. Do tego jak się przeliczyć ilość otworów w FD np 300mm to oki ale jak np w takim 450mm to ilość otworów wcale nie jest wprostproporcjonlna a to zwiększa znacznie koszty. Moje FD 295mm kosztowało 140zl a wycena dla 450mm wyszło prawie 400zl.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem chętny na śr 322-max 325 do standardowego fermentora-ktoś ma takie?ew gdzie zamawiał,jakiś namiar

Przecież link masz wyżej. Nie widzę problemów z docieciem do Twoich wymiarów no chyba że zależy ci bardzo to za 165zl mogę ci załatwić z takim wymiarem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

jestem chętny na śr 322-max 325 do standardowego fermentora-ktoś ma takie?ew gdzie zamawiał,jakiś namiar

Przecież link masz wyżej. Nie widzę problemów z docieciem do Twoich wymiarów no chyba że zależy ci bardzo to za 165zl mogę ci załatwić z takim wymiarem

 

sugerujesz,żebym kupił 335 i obciął ? Cięcie wejdzie w szczeliny i może się rozłazić, zginać

Te 165zł to z przesyłką?

daj namiar na wykonawcę

Edytowane przez marbelka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

jestem chętny na śr 322-max 325 do standardowego fermentora-ktoś ma takie?ew gdzie zamawiał,jakiś namiar

Przecież link masz wyżej. Nie widzę problemów z docieciem do Twoich wymiarów no chyba że zależy ci bardzo to za 165zl mogę ci załatwić z takim wymiarem

sugerujesz,żebym kupił 335 i obciął ? Cięcie wejdzie w szczeliny i może się rozłazić, zginać

Te 165zł to z przesyłką?

daj namiar na wykonawcę

Cześć mój szef ma lasery. Jak chcesz mogę załatwić napisz jakie chcesz szczeliny zrobię ci projekt. Termin jakiś tydzień, 165 zł to tak na oko. Dokładnie program policzy. No i plus 15 na wysyłkę kurierem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna mi się palić więc wysłałem ponownie zapytanie do jeszcze większej ilości firm. Otrzymałem jedną wycenę dla FD dla kega DIN czyli 315mm z przykładowego rysunku FD1 przy 6sztukach za 83zł sztuka. Reszta firm oczywiście woła rysunek w formacie .dwg więc takowy zrobiłem samemu. Proszę osoby które zapisywały się na FD do kega DIN czyli 315mm o zaakceptowanie tego rysunku, abym mógł go przesłać do wyceny. Może uda się jeszcze taniej niż 83zł. Rysunek przekonwertowałem do PDF aby każdy mógł go zobaczyć.

Szczeliny 18x0,7 średnica 315mm.

FD1.pdf

Edytowane przez zielczi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj otrzymałem od kamil0691 bardziej estetyczny rysunek, do pobrania z tego postu. Niestety ze względu, iż na tym rysunku znajduje się dużo więcej otworów zwiększył się też koszt wycięcia. Zdecydowałem się zwiększyć zamówienie przez co zmiana projektu nie wpłynie aż tak bardzo na cenę. Koszt FD 315mm grubości 1,5mm ze szczelinami 18mmx0,7mm z materiału 1.4301  to 88zł. Na pw wyślę dane do przelewu.

FD_315 (1).pdf

FD_315.dwg

Edytowane przez zielczi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.