Skocz do zawartości

Zamówienie grupowe na fałszywe dno


zielczi

Rekomendowane odpowiedzi

Kontynuując wątek fałszywego dna zamieszczam link do listy na którą mogą się wpisywać chętni na FD. Proszę wpisywać średnicę jaka was interesuje. Wstępny koszt FD o średnicy 30cm dla 20szt to 50zł, jak tylko zbierze się większa liczba chętnych z dokładnymi wymiarami FD ponownie prześlę zapytanie cenowe.

Link do listy

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ogroCjZUPzzlYuLKRhW_I4UWXDfu1w25fhj2qAuNwmE/edit#gid=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontynuując wątek fałszywego dna zamieszczam link do listy na którą mogą się wpisywać chętni na FD. Proszę wpisywać średnicę jaka was interesuje. Wstępny koszt FD o średnicy 30cm dla 20szt to 50zł, jak tylko zbierze się większa liczba chętnych z dokładnymi wymiarami FD ponownie prześlę zapytanie cenowe.

Link do listy

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ogroCjZUPzzlYuLKRhW_I4UWXDfu1w25fhj2qAuNwmE/edit#gid=0

Czy jest szansa na FD o średnicy 460mm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zlepilem cos takiego koszt wypalki z blachy 304 1,5mm grubosci 130zl jesli jest ktos chetny to moge zalatwic 

w moim formularzu zamowieniowm na grzalki znajdziecie tez obrazki mieszadel z blachy 304 gr 3mm koszt wykonania to 80i 90zł czyli razem 170zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie by było, aby w środku fd był pusty krąg jak w projekcie sprawka (nie wiem czemu ale muszę ciągle spoglądać na Twój login bo utkwiła mi już wersja spawarek :P ) w zasadzie ja będę miał mieszadło na łożysku wkomponowanym w odciętą górę kega ale myślę, że wielu patrząc po projektach będzie lokować na środku stabilizację, ja bym chciał zrobić centralny uchwyt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha ;) projekt robiłem pod łożysko bo jakos nie ufam przy mocowaniu z jednej strony... Wiem ile muszę sie namachac przy mieszkaniu zresztą między mieszadlem a grzalkami będzie mało miejsca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odzew jest marny, kiedy przy zapytaniu był rysunek techniczny odpowiedziały wszystkie firmy. Kiedy jednak zapytanie było na kilka różnych FD bez rysunków dostałem tylko jedną odpowiedź i była ona bardzo przesadzona. Dlatego zwracam się do was z prośbą. Może ktoś z chętnych na FD jest wstanie wykonać dla każdej pozycji rysunek techniczny w formacie .dwg?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę trochę pomóc. Zrobię rysunki, mam też dostęp do lasera. Zresztą moje FD wygląda bardzo dobrze. Sam robiłem rysunek i otrzymałem co chciałem. Ale o kosztach za laser napisze jutro jak się dowiem ile to kosztuje. Bo moje FD dostałem od Szefa mojego za dobre piwka. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli kogoś interesuje FD na wymiar to powiem tak moje kosztowało by mnie 140zl. Średnica 298mm, szczeliny 25mm/0,7mm w odstępach 5mm. Projektant powiedział że większa średnica to już dochodzą grosze. Jak coś pisać priwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

140 to sporo, gdyby było tyle samo chętnych na jedno konkretne to można za polowe ceny je zorganizować dlatego proszę o rysunki. Może z rysunkami dostane odpowiedz od tych firm które wstępnie podawały ok 70zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

140 to sporo, gdyby było tyle samo chętnych na jedno konkretne to można za polowe ceny je zorganizować dlatego proszę o rysunki. Może z rysunkami dostane odpowiedz od tych firm które wstępnie podawały ok 70zl

Właśnie o to chodzi że każdy chce inne. A z tym wiąże się cena. Bo projektant obsługi lasera musi wpisać program na laser dla każdego FD osobno co przenikają sobie na roboczominuty. Powiedzmy że tak jak u mojego szefa rmin kosztuje 10zł laser wycina to w jakieś 10min a pozostałe rmin idą na wpisanie programu na laser, jakieś 5min. Tak to wygląda w mojej firmie. Dlatego szef mi powiedział że większa średnica to są już grosze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.