Skocz do zawartości

Witam brać piwowarską !!!


Gość n-krzychu

Rekomendowane odpowiedzi

Piszę pierwszy raz wiec na początek przedstawię się : ma imię mam Krzysiek. Od dawna lubię piwo i nawet się przyznam że coś z lat temu 15 (było to na studiach) próbowałem nawet uwarzyć. Niestety bez podstaw teoretycznych i skończyło się to mówiąc delikatnie nie najlepiej. Ale od jakiegoś czasu śledzę różne strony o piwowarstwie i zdecydowałem się tego podjąć. W tej chwili kończę konsumować 1 warkę z gotowca (stout), druga z ekstraktów zabutelkowana (ciemne) i trzecia też ekstraktów na burzliwej (ma być porter). Chciałem się odezwać jak już będę po pierwszej warce ze słodów z zacieraniem ( słody jadą już do mnie), ale nie wytrzymałem.

P.S.

Dziękuję też za wszystkie porady jakie znalazłem na forum ( przestudiowałem je dość dokładnie )- myślę że zagoszczę tu na dłuuuuuuuugo.

:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się odezwać jak już będę po pierwszej warce ze słodów z zacieraniem ( słody jadą już do mnie), ale nie wytrzymałem.

P.S.

Dziękuję też za wszystkie porady jakie znalazłem na forum ( przestudiowałem je dość dokładnie )- myślę że zagoszczę tu na dłuuuuuuuugo.

:(

...i dobrze że nie wytrzymałeś :) Miło Cię powitać i również mam nadzieję, że zagościsz tu na dłuuuugo :) Twoje zdrowie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Muszę się pochwalić - choć z ekstraktów porter zapowiada się znakomicie, pomimo, że dopiero 2 tydzień od zakapslowania. Przypomina starego wrocławskiego portera z dawnego Piasta ( gęsty, pełny, troszkę słodkawy) tylko lepszy. No wiem że nie wypada się chwalić, ale trudno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.