Skocz do zawartości

I Poznański Konkurs Piw Domowych przy III O.Z.G.B., 5 XII 2009r.


Grothesk

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsze miejsce cieszy nie mniej :lol: ale zaskakuje z pewnością dużo bardziej , choćby z tego powodu że była to moja 5 warka z zacieraniem i jednocześnie pierwszy w życiu hefe-weizen...

WOW! :o Tym bardziej gratuluję, to chyba rekord. Niech to będzie natchnieniem i zachętą dla wszystkich poczatkujących piwowarów.

 

Zamieść proszę recepturę swojej pszeniczki, z mozliwie dokładnym opisem fermentacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze miejsce cieszy nie mniej :D ale zaskakuje z pewnością dużo bardziej ' date=' choćby z tego powodu że była to moja 5 warka z zacieraniem i jednocześnie pierwszy w życiu hefe-weizen...[/quote']

WOW! :o Tym bardziej gratuluję, to chyba rekord. Niech to będzie natchnieniem i zachętą dla wszystkich poczatkujących piwowarów.

 

Zamieść proszę recepturę swojej pszeniczki, z mozliwie dokładnym opisem fermentacji.

Pioturek zrobił też drugiego w życiu Weizena - Weizenbocka który na środowej degustacji smakował mi najbardziej z wszystkich 13 piw, zapach i smak suszonych śliwek, także Piotrek zakładaj wątek w Zapiskach Piwowarów i opisz wszystko :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również gratuluje pozostałym laureatom a sam się cieszę z trzeciego miejsca. Nie spodziewałem się, że moje piwo zostanie tak wysoko ocenione, bo ja je oceniałem średnio i pewnie gdyby nie kolega, który ze względu na fakt, że pracuje w Poznaniu mógł dostarczyć moje piwo osobiście, to nie wiem, czy bym je wysłał :D Ze swojej strony dziękuję za gratulację i za wyróżnienie, dzięki któremu szybciej niż myślałem skorzystam z kursu sensorycznego :) Zdrowie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.