Skocz do zawartości

I Poznański Konkurs Piw Domowych przy III O.Z.G.B., 5 XII 2009r.


Grothesk

Rekomendowane odpowiedzi

Organizatorzy tegorocznej, III Ogólnopolskiej Zimowej Giełdy Birofiliów w Poznaniu, mają zaszczyt zaprosić Piwowarów Domowych z całego kraju do wzięcia udziału w pierwszej edycji Konkursu:

 

 

I Poznański Konkurs Piw Domowych podczas III Ogólnopolskiej Zimowej Giełdy Birofiliów w Poznaniu, 5 Grudnia 2009

 

 

Skrócony regulamin konkursu:

 

1. W I Poznańskim Konkursie Piw Domowych udział mogą brać jedynie osoby pełnoletnie.

2. W Konkursie ustalono jedną kategorię główną - Piwo Jasne Pszeniczne typu Weizen/Weissbier (11-13 blg).

3. Aby wziąć udział w Konkursie należy poprawnie wypełnić Formularz Zgłoszenia i odesłać go e-mailowo Organizatorom nie później niż do 2 grudnia 2009.

4. Piwo należy dostarczyć Organizatorom osobiście lub pocztą/kurierem nie później niż na 3 dni przed rozpoczęciem Konkursu czyli do 2 grudnia włącznie.

5. Konkursowe piwo powinno być dostarczone w ilości 4 butelek o pojemności minimum 0.33 litra - preferowana jednak pojemność to 0.5 litra.

6. Jeden Piwowar może wystawić do Konkursu tylko jedno piwo w w/w ilości butelek.

7. Piwa Konkursowe oceniać będzie sześcioosobowa Komisja. Decyzja Komisji i końcowa ocena jest ostateczna i niepodważalna.

8. W wypadku dwóch (lub więcej) miejsc ex aequo - decydujący głos należy do Przewodniczącego Komisji.

9. Piwa w Konkursie oceniane będą przez Jury anonimowo.

10. Udział w Konkursie jest bezpłatny.

11. Piwo na Konkurs należy nadesłać/dostarczyć pod adres: "Piwa Świata", ul Głogowska 115, 60-266 Poznań z dopiskiem "KONKURS".

12. Na pierwszych trzech Zwycięzców Konkursu czekają cenne nagrody:

 

Za zajęcie I miejsca - Pompka z pipą o rynkowej wartości ponad 300zł ufundowana przez Organizatorów + bon na zakupy od browamator.pl za 150zł

Za zajęcie II miejsca - 50 kg worek słodu od Sponsora, którym jest Słodownia Soufflet Polska Sp. z o.o. z Poznania + bon na zakupy od browamator.pl za 100zł

Za zajęcie III miejsca - nagroda niespodzianka od Sponsora i Organizatorów! + bon na zakupy od browamator.pl za 50zł

 

13. Uczestnik Konkursu w wypełnionym Formularzu oświadcza, że wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych przez Organizatorów na poczet Konkursu.

14. W Formularzu Zgłoszenia należy bezwzględnie podać: datę warki, rodzaj użytego surowca; ziarno/ekstrakt, stężenie brzeczki.

15. Organizatorzy Konkursu zastrzegają sobie prawo do częściowej lub całkowitej zmiany powyższego regulaminu bez uprzedniego powiadomienia.

 

 

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest tutaj: http://beercoasters.pl/temp/formularz.doc

 

Prawidłowo wypełniony Formularz należy wysłać pod adres: http://grothesk@gazeta.pl

 

 

z piwnymi pozdrowieniami,

 

Tomasz Piekarski

ORGANIZATOR

 

grothesk@gazeta.pl

tel. 880 853 333

GG: 2643798

 

 

 

PS. Korzystając z okazji, pozwolę sobie dołączyć krótką informację odnośnie samej giełdy:

 

Termin: 5 grudnia 2009 - SOBOTA

 

Czas: 07:00 - 13:00 (otwarcie sali ok. 6:45 rano)

 

Miejsce: Sala Spółdzielni Piekarsko - Ciastkarskiej "FAWOR", ul. Unii Lubelskiej 1, 61-249 Poznań

 

Wstęp:

0zł - dzieci do lat 10 (pod opieką pełnoletnich rodziców/opiekunów)

5zł - dla wszystkich od lat 10 do 110 - sama wejściówka na imprezę

10zł - wstęp "Full Wypas" (wejście, gadżety, piwo, poczęstunek i sam Bóg wie co jeszcze)

 

Skrócony harmonogram imprezy:

 

06:45 - Otwarcie sali giełdowej przez Organizatorów

07:00 - Rejestracja Uczestników i wydawanie upominków

08:00 - Oficjalna inauguracja III O.Z.G.B. w Poznaniu

09:00 - Poczęstunek i piwo dla Uczestników z wejściówką "Full Wypas"

09:30 - I Poznański Konkurs Piw Domowych

10:00 - Gry i konkursy piwne z nagrodami od Sponsorów i Organizatorów

10:30 - Wspólne zdjęcie pamiątkowe wszystkich Uczestników w sali giełdowej

11:30 - Loteria rzeczowa dla wszystkich chętnych (informacja na miejscu)

12:00 - Degustacja najprawdziwszego GRODZISZA dla 10 wylosowanych osób!

13:00 - Oficjalne zakończenie Giełdy, Konkursu Piw i pożegnanie Uczestników

 

14:00 - Zwiedzanie Browaru LECH w Poznaniu (dla chętnych i PEŁNOLETNICH Uczestników imprezy!)

Organizatorzy proszą o wcześniejszą e-mailową lub telefoniczną informację o chęci zwiedzania browaru.

Dla niezmotoryzowanych jesteśmy w stanie zorganizować bezpłatny transport na miejsce po imprezie!

 

15:00 - Zwiedzanie Słodowni Souflett przy ul. Szwajcarskiej w Poznaniu - przez "płot" od browaru Lech

Organizatorzy proszą o wcześniejszą informację i potwierdzenie e-mailem chęci zwiedzania słodowni

 

 

Nie zapomnijcie wspomnieć o naszej imprezie swoim przyjaciołom i znajomym,

Do zobaczenia w Poznaniu 5 grudnia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, może bym się na tą giełdę wybrał i przy okazji odwiedził znajomych z Poznania.. Co będzie tak w ogóle na giełdzie, bo to (może) będzie moja pierwsza. Przy okazji ktoś z Krakowa lub Śląska mógłby się ze mną zabrać.

Jednak i tak dużo zależy od mojego grafiku na przyszły miesiąc którego póki co jeszcze nie mam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę' date=' że wyślę mojego ostatniego Weizena na ten konkurs.. ale to zobaczę jak się smakowo ułoży..[/quote']

Nie patrz tylko wysyłaj napewno jest dobry :tort:

Dziś otworzyłem pierwszą butelkę Weizena i stwierdziłem, że śmiało może iść na konkurs :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę' date=' że wyślę mojego ostatniego Weizena na ten konkurs.. ale to zobaczę jak się smakowo ułoży..[/quote']

Nie patrz tylko wysyłaj napewno jest dobry :tort:

Dziś otworzyłem pierwszą butelkę Weizena i stwierdziłem' date=' że śmiało może iść na konkurs :)[/quote']

A nie mówiłem ? :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A oto laureaci

1 miejsce: Piotr Turek, Częstochowa ("pioturek")

2 miejsce: Jacek Stachowski, Warszawa ("Stasiek69")

3 miejsce: Marcin Kołodziejczyk, Zagnańsk ("kolomar")

4 miejsce: Andrzej Smyk, Opalenica ("anteks")

5 miejsce: Krzysztof Juszczak, Ostrów Wielkopolski ("josefik")

6 miejsce: Paweł Czerwiński, Warszawa ("kilis")

7 miejsce: Piotr Wypych, Komorów

8 miejsce: Tomasz Wawrzyniak, Poznań

 

 

szczególy w tym temacie http://browar.biz/forum/showthread.php?t=85580

Gratulacje dla laureatów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogratulować!

Nie ukrywam, że szczególnie cieszyło drugie miejsce!

Dzięki. :)

Gratuluje pozostałym laureatom. :lol:

 

Muszę się przyznać, że tu również się wahałem czy wysyłać, bo nie byłem pewien czy nie za dużo mi się sypnęło zakwaszającego, ale po stosunkowo dobrej ocenie tego tego piwa na panelu zdecydowałem się jednak wysłać.

I dobrze wyszło. :D

 

Anteks: nie wiesz czy dostaniemy metryczki z oceny piw?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja gratuluję zwycięzcom. :lol:

 

Stasiek: nie masz co się wahać, jeszcze nie piłem złego piwa od ciebie, masz technikę solidną jak skała.

 

BTW: 19 złoszeń przy miesięcznym terminie wysyłki? Albo weizen jest bardzo popularnym piwem, albo lawinowo rośnie ilość piwowarów. Można obejrzeć listę startową? Podejrzewam, że jest sporo nowych nazwisk..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW: 19 złoszeń przy miesięcznym terminie wysyłki? Albo weizen jest bardzo popularnym piwem, albo lawinowo rośnie ilość piwowarów. Można obejrzeć listę startową? Podejrzewam, że jest sporo nowych nazwisk..

Jedno i drugie. Nie wiem czy wiecie, ale browary restauracyjne w Polsce sprzedają więcej weizena niż pilsa/jasnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogratulować!

Nie ukrywam' date=' że szczególnie cieszyło drugie miejsce![/quote']

Dzięki. :)

Gratuluje pozostałym laureatom. :lol:

...

Ja również dziękuję za gratulacje.

 

Pierwsze miejsce cieszy nie mniej :) ale zaskakuje z pewnością dużo bardziej , choćby z tego powodu że była to moja 5 warka z zacieraniem i jednocześnie pierwszy w życiu hefe-weizen...

 

Wielkie dzięki dla Marusi, Makarona, codera, Hasintusa za wszystkie cierpliwie udzielone rady "młodemu". Warto było słuchać.... :)

Zdrowie wszystkich uczestników i organizatorów konkursu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.