Skocz do zawartości

1-3 maj 2015r. - Warsztaty Twórczej Samodzielności


tcherpaq

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

W dniach 1-3 maja 2015r. zapraszamy na organizowaną przez nas imprezę pt. "Warsztaty Twórczej Samodzielności". Warsztaty organizowane są we wsi Czartoria, gmina Miączyn, powiat Zamość w dniach 1-3 maja 2015r. Będzie to spotkanie poświęcone ogólnie pojętej samodzielności i samowystarczalności połączone z otwarciem naszej nowej siedziby - Ranczo Relaxo Czartoria - Ośrodek Permanentnej Samowystarczalności.

W programie między innymi:
- domowe warzenie piwa
- warzenie serów z mleka koziego i krowiego
- jogurty i inne wyroby mleczarskie
- wędzenie wędlin i serów
- ręczny wyrób biżuterii
- wyroby wyplatane ze sznurka
i inne ...

Więcej szczegółów na naszym profilu - https://www.facebook.com/czartorja
Na noclegowe potrzeby naszych gości udostępniona będzie Wioska Namiotowa oraz pomieszczenia wewnątrz budynku. Udział w imprezie, noclegi, degustacje - bezpłatne icon_wink.gif

Serdecznie zapraszamy do udziału w naszym projekcie.

Pozdrawiam

Grzegorz Czorapiński

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

:roll: Dobrze wyczytałem, że z piwo polewał tylko pan Grzegorz?

 

Piwo w wielu odmianach - Pale Ale, India Pale Ale, Porter Angielski, Milk Stout oraz zwykłe Polskie Jasne Pełne. Nieskromnie przyznam, że przygotowałem się równie dobrze jak Krzysztof - piwa były dojrzałe, pełne smaku i aromatów - trzy a nawet pięciomiesięczne. Mam nadzieję, że komentarze degustatorów były szczere i ich uwielbienie dla mojego piwa prawdziwe.

 

Trochę wstyd, że nie odpowiedzieliście na zaproszenie. Takie pyszności...

 

https://www.facebook.com/czartorja/photos/pcb.481762468641193/481755181975255/?type=1&theater

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.